Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom van? Nem jon meg.

Mi bajom van? Nem jon meg.

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok. 13 voltam, amikor eloszor megjott aztan nem volt 2 honapig. Ez normalisnak mondhato. Utana beallt egy ideig aztan nem jott meg 7 honapig. Mult honapban megjott. Multhet keddtol gorcsolok ( akkora is vartam), de nem jon meg es a fejem is sokat faj, ami hanyingerel jar meg szedulok es faj a mellem. Na igen mindenki azt gondolja most, hogy terhes vagyok, de mivel meg szuz vagyok es csoknal tobb senkivel nemvolt ezert eleg kizartnak tartom. Akkor megos mi lehet a baj? Anyukam nem akar orvoshoz vinni, sokat veszekedtunk ezen, de szerinte az en koromban ez normalis en viszont ugy erzem, hogy nagyon nem.
2014. febr. 23. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
15 évesen már egyedül is mehetsz orvoshoz, vagy kérj segítséget egy megbízható nőismerősödtől.
2014. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Ennyi idősen már mehetsz egyedül. Ha nem szeretnél egyedül menni, akkor kérd meg egy barátnőd hogy kísérjen el. Ez nem normális dolog, erős hormonzavarod lehet, ami miatt kimarad ilyen hosszú időre, utána meg megjön...
2014. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18 éves korig normális, hogy összevissza van. Nekem 13 éves koromban volt egy menstruációm, ez volt az első, utána szűk 2 évig semmi, még pecsételés se. Aztán 15-16 éves lehettem, mikor elkezdett minden hónapban rendesen megjönni.
2014. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17 éves korig ez teljesen természetes, nincs semmi baj veled.
2014. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!