Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 22 éves leszek de nem...

Lassan 22 éves leszek de nem voltam még nőgyógyásznál, félek. Mi bajom lehet e miatt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
23 vagyok, en se voltam meg...
2014. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Akkor menj el.

Ha élsz nemi életet, akkor különösen fontos.

Egy nőnek az a minimum, hogy annyit megtesz az egészsége érdekében, hogy évente elmegy rákszűrésre.

2014. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemi életet élsz akkor ideje elmenni a nőgyógyászhoz. Egyébként mitől félsz? Nem fáj az, csak az ember szégyenlős..Hogy mi bajod lehet?? Senki nem tudja így megmondani. Rengeteg olyan betegség létezik aminek nincs tünete, ha mégis van akkor már késő.. Nem árt egy rákszűrés (ami szintén nem fáj)
2014. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem élsz nemi életet, semmit nem vesztettél.

Egyébként meg rákszűrésre nem ártana menni évente.

2014. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Itt az ideje. Nincs mitől félni. Személyes igényesség kérdése, hogy minden rendben legyen odalent, ugyanúgy, ahogy egészségtudatos emberek a fogazatukat is évente ellenőriztetik.
2014. febr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem volt semmi bajod eddig, akkor nem gond ha nem voltál még nőgyógyásznál, de ha már élsz nemi életet, akkor a saját érdeked, hogy elmenj.
2014. febr. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Ha szüz vagy még, akkor most jön el lassanaz ideje, hogy elmenj az első szűrésre.

Ha már élsz nemi életet, akkor annak megkezdése után kb 1 évvel "illik" elmenni.

Első alkalommal keress egy női orvost, azért az kevésbé "félelmetes", később majd meglátod.

2014. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem most lesz itt az ideje, hogy elmenj. Ha nemi életet élsz, akkor megkezdése utáni 1 évben kellene menned.

Nyilván nem volt semmi bajod, mert akor már mentél volna.

Esetleg női orvost keress az első találkozóra, mert talán nem feszélyez annyira, mint egy férfi.

2014. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Élek nemi életet, 6 éve van párom! Most kicsit rám ijesztettetek.
2014. febr. 5. 14:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Bennem is bennem volt ez a félelem, nem is mentem volna 22 évesen se, csak vesegyulladásom lett, és doktornőm átküldött a nőgyógyászatra, hogy kizárják a méhenkívüli terhességet. Hát muszáj voltam elmenni, nem volt vészes. Aztán már csak terhesen mentem megint legközelebb. nincs mitől félned.:)
2014. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!