Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyásznál mennyire lesz...

A nőgyógyásznál mennyire lesz ez kínos? Szerettem volna elkerülni, de már nem lehet.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 21 éves vagyok és még szűz. Az oka pofon egyszerű, így alakul az életem, még nem jutottam el odáig senkivel.

Most elkezdtem dolgozni és az üzem orvos kérte, hogy menjek el ilyen meg olyan vizsgálatokra viszont azt is kérte, hogy a nőgyógyászt is látogassam meg.

Eléggé parázok tőle, mert egyrészt ugye az az általánosan elfogadott, ha valaki 17 éves kora után már nem szűz, én meg 21 évesen is az vagyok. Félek, hogy hülyének fog nézni.

A másik meg, hogy nem akarom, hogy bennem matassanak.Az ex barátomnak sem engedtem azonnal, csak később, viszont vele meg már nem vagyok együtt.

Mennyire toleránsak a dokik ezekkel kapcsolatban? Mert az oké, hogy elő van írva, hogy annak kell lenniük, de élesben milyenek?



2014. jan. 31. 12:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez orvos függő, de semmiképpen nem kell szégyelned hogy még szűz vagy!

Szerintem a dokik talán jobban örülnének több ilyen páciensnek, mint 15 éves abortuszosoknak.

2014. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

1. a nőgyógyászt az érdekli a legkevésbé, hogy szűz vagy-e vagy sem, illetve, hogy miért

2. megvan a technikája annak, hogyan vizsgálnak szűz lányt

3. kommunikálni kell. a legtöbb orvossal meg tudod beszélni, ha valamit szeretnél vagy valamit nem. max. húzza a száját - ebben az esetben viszont igen könnyen találhatsz mást.

2014. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha ezért hülyének néz az orvos, akkor ő a hülye! Ez tiszteletre méltó, mégpedig azért, mert azt jelenti, hogy nem fekszel le minden szembejövő pasival!
2014. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
3. vagyok. A nőgyógyászati vizsgálatot ne matatásnak fogd fel. Ez nem olyan, mintha egy férfi matatna a hüvelyedben. Nem öncélúan teszi az orvos, és nem élvezetből.
2014. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát rögtön sejtettem, hogy nem élvezetből fogja tenni és nem öncélúan :)

Csak nem akarom nagyon kiakasztani, majd hogy ennyire nagyon későn érő vagyok.

2014. jan. 31. 12:26
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, annyi mindent látott már, nem ezen fog megrökönyödni :)
2014. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos NEM késönérönek fogja tekinteni, hanem felelösgteljesnek, hogy még szüz vagy.


A matatás meg: a fogorvosnak sem engeded, hogy a szájadban turkáljon? Semmivel sem másabb, ez a dolga és ezt kell neki csinálnia.


Ha nagyon zavar, esetleg keress nöi nögyógyászt, de az sem biztos, hogy kellemesebb. Nekem legalább is a nökkel rosszabb tapasztalatom van, akiknél eddig voltam - egy kivétellel - sokkal kellemetlenebben voltak, mint a férfi orvosok. De másoknak más a véleménye - szóval szerencse kérdése is.

2014. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Keress egy női orvost, azért az elviselhetőbb lesz!
2014. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
Milyen helyen dolgozol, hogy az üzemorvos nőgyógyászati vizsgálatra küld??
2014. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút semmi bajod nem lesz ebből. Tapasztalat. Én 22 évesen vesztettem el. A nőgyógyász soha egyetlen rossz szót sem szólt.
2014. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!