Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy baj ha szünetet tartok a...

Nagy baj ha szünetet tartok a hüvelytablettával?

Figyelt kérdés
A doki kis folyás miatt írta fel, azt mondta semmi vészes. (nem gomba, fertőzés stb)2-t már elhasználtam de szeretnék 1 napot kihagyni mert másnál alszom és nem akarok ezen stresszelni.(Tudom, betét felfogja ami kifolyik de attól még nem leszek nyugodt)1nap szünet sokat árt a kezelésnek?:(
2009. dec. 10. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
sztem ne tarts szünetet. nemhiába kell egymás után szedni
2009. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szigorúan tilos szünetet tartani. Gondolhattál volna előbb rá, hogy máshol alszol (bár nem értem ebben mi a probléma) és vagy egy nappal előbb vagy pár nappal később elkezdeni a kúrát.
2009. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne tarts szünetet mert akkor semmit sem ér amit eddig csináltál. Gondolom pasinál alszol és azért nem akarod. Semmi bajod nem lesz tőle hogyha megmondod hogy bocs, de nem vagyok jól vagy valami, de ha nem használod 3. nap akkor tovább leszel "beteg".
2009. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az ilyesmit azért írják fel, hogy szedd végig rendesen. Nem hinném, hogy az az ottalvás annyira életbe vágó lenne, megmondod a személynek, hogy ne haardugj, legyen egy héttel vagy akár csak 4-5 nappal később, mert most nekem nem jó. Normális ember ezt megérti.
2009. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nincs mit tenni, betét és kész:P Köszi szépen a válaszokat!:)
2009. dec. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!