Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tapasztalatotok a Candibe...

Mi a tapasztalatotok a Candibene-ratiopharm hüvelytablettával?

Figyelt kérdés

Nögyogyaszom a tavalyi éves viizsgalat soran úgy gondolta kicsit bő a folyasom,ezert felirta. Akkor hasznaltam,viszont iszonyat bő folyást csinalt nekem,kb 2 orankent cserelni kellett a tisztasagi betetet,a3napig,amig alkalmaztam.

Most ujra felirta,mondvan nincs nagy gaz,megint eszlel egy kis folyast,es mivel tudja,hogy babat szeretnenk,ezert inkabb alkalmazzam,tisztabb kozegben konnyebben megfogan a baba.

Elmeseltem neki mit okozott anno,de o normalisnak talta.

Volt mar aki hasznalta? Nektek is volt tole folyasotok? Vagy ti mit tapasztaltatok?


2011. jún. 1. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes terhesen kaptam. Nekem is volt tőle folyásom, normál vastag betétet kellett használnom, mivel alapban terhességi folyásom is volt, azt hittem, az erősödött meg egy kicsit. :)
2011. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

En meg nem voltam terhes, de miota megjott ugy 14 eves korom ota mindig is volt egy keves folyasom,de sosem zavart,hasznalok tisztasagi betetet,es igy jobban erzem magam.

Neked mekkora adagot irt fel a dokid?nekem 2adagot,de nem is igazan ertem,mert 1nincs olyan mennyisegu folyasom 2.fertozesem sincs. Illetve az utmutatoban is az all,hogy csak 3 napig kell alkalmazni.

Neked amugy hasznalt? Mert en speciel a multkori utan semmi valtozast nem tapasztaltam,de mivel szeretnenk babat,megteszek mindent erte,ne ennyin muljon.

2011. jún. 2. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

3 napig kellett használnom reggel és este is. A folyásom nem lett kevesebb, csak baci nem volt benne utána. Nem azért kell használni, hogy a folyást megállítsa, hanem hogy ne legyen benne semmi, ami árthat. Nekem a 36. héten kellett használnom, és a szülésig nem is volt semmi baj és azóta sem.

Tegnap volt 10 hetes a kislányom és minden rendben van azóta is.

Remélem semmi gondod nem lesz és hamarosan babázhatsz! :)

2011. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaidat!


Csak azért nem értem, mert a doki azt mondta, hogy nincs gombás fertőzésem. Szokott lenni, de most semmi jele sincs, ami szokott lenni, viszketés, túrós folyás, stb...

Egész egyszerűen csak azt mondta, hogy kicsit bő a folyásom,és használjam,bajom nem lesz tőle, max. tisztább közegben könnyebben fogan meg a baba. De 1 éve is ugyanezt csinálta...akkor sem volt semmi tünetem,azért furcsa nekem, azért nem értem.

Az előző dokim meg sosem írta fel, bár ő nem épp a szakma csúcsa :)


Köszönöm, remélem hamarosan összejön a baba!

Neked pedig jó babázást!

2011. jún. 2. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!