Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mikor jön meg?...

Szerintetek mikor jön meg? Mármint még a jelek alapján minimum ebben az évben, vagy még azért lehet több év múlva? Jelek lent.

Figyelt kérdés

Nőnek a melleim kb 2 éve

Szőrösödöm ott lent kb 1.5 éve

A hónaljam kb 1 hónapja kezdett szőrösödni

És az igazi jelek:

Fehérfolyásom van kb 2 hónapja, ma pedig kicsit 'nyúlósabb' és másabb volt mint máskor és erősebb mostanában.

Fájt a hasam kb 1 hónapja kb 4 napon keresztül este most meg már 3 napja szintén, de most érzem is hogy ez biztos hogy az alhasam

Fáj a petefészkem is pár napja néha.

Fáj a hátam is kb 3 napja, de úgy rendesen.:(

Lehangolt vagyok és ingerült elég sokszor és nagyon érzékeny

A 'melleim' is érzékenyebbek

Ma hasmenésem volt/van.

Fejem is gyakran fáj

Ez viszont sima pubertás kor jellemzője azthiszem:

Nőtt a súlyom is (nőiesedek)

A hajam és a bőröm zsírosabbá vált és sok pattanásom van

Többet izzadok és a testszagom megváltozott.:) kérlek benneteket hogy OLYAN KÉRDÉSEKET NEM KÉREK HOGY MÉG VAN IDŐM MERT 16 ÉVES KOROMIG MEGJÖHET ÉS OLYAT SEM HOGY BÁRMIKOR!KÉRLEK TITEKET HA NEM TUDTOK PONTOS VÁLASZT ADNI (MERT NEM TUDTOK) AKKOR CSAK OLYAN KB. MIKOR..köszi!



2014. jan. 10. 15:09
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hát igen..most így hogy már mindenkitől hallom hogy milyen rossz meg kellemetlen már nem nagyon várom..nem félek tőle de nem is várom :D
2014. jan. 14. 18:06
 22/25 anonim válasza:
:) Aranyos vagy! Egyébként teljesen meg tudlak érteni. Elején mindenkinek ez a vágya.(kivéve akinek nem :D) Fél évig ujjongsz, hogy "jajj nagylány vagyok,meg így meg úgy.." de aztán ráunsz az egészre,és belátod hogy csak a macera lesz vele. És őrizd meg a kérdésed, majd nézz vissza rá ha már meg lesz, és egy csomószor meg fogod mosolyogni :) Remélem minél hamarabb "eléred a célodat" :D
2014. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)) Hát igen, ez van :) persze, majd visszanézek, de már nem "célom" :) köszi a megértést :)
2014. jan. 15. 21:11
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem speciel folyásom az első előtt 2,5 évig volt. Melleim 3 éve nőttek. Akkor már 4 éve szőrösödtem.

Mindenkinek más. De hidd el, mikor megjön az első, utána azon fogsz aggódni, hogy mikor jön a következő.

14 éves koromban az volt a problémám, hogy túl gyakoriak voltak a vérzéseim. Amint betöltöttem a 15-t, folyamatosan késtek. Legutoljára novemberben jött meg, az is csak maszatolás formájában. Február 27-én a fogorvosnál viszont éreztem, hogy fáj... Erre mi adatik meg nekem március elsején? Meglepetés csomag :D

Lesz olyan, mikor az egész világot elküldenéd a fészkes fenébe, mert éppen megvan. Nem a szerethető dolgok egyike!

2014. márc. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Utolsó. Hát igen, igaz. Tavaszkezdő csomag :D

Még amúgy nem jött meg. (a kérdés pedig már 2 hónapos)

2014. márc. 6. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!