Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van ha nem a menstruáció...

Mi van ha nem a menstruáció első napján veszem be a hormonbogyót? összezavarja?

Figyelt kérdés
csak pattanásra kell, a fogamzásgátló hatása nem érdekel. köszi a válaszokat!
2014. jan. 6. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

pattanásra van egyéb megoldás is, szörnyű hogy még mindig igy kezelik egyes orvosok... A fgamzásgátló viszont késöbb okozhat nögyógyászati hormonális problémát. és ha abbahagyaod ugyanugy elö jönnek a pattanások.

Milyen vizsgálatokon voltál eddig a pattanások miatt?

Ha nem az elsö napon veszek ba akkor felbortihatja a hormon háztartásodat.

2014. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hanem mikor veszed be? Ha a 2. napon kezded, nincs nagy tragédia. De később már nem jó elkezdeni, mert bekavarhat a ciklusodba.

De olvasd el a betegtájékoztatót, nem írtad, mit szedsz, így nem tudok rákeresni a neten. Minden esetre ott elírják, hogy mikor lehet elkezdeni.

2014. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát most lett vége, de gyógyszerhez még nem jytottam csak ma. 23 vagyok, endokrinológián kíviül mindenhol voltam, kűlső kezelés már egyáltalán nem használ. anribiotikumos kezelésen tul vagyok, nem egyen, próbálkoztam gyógynövénnyel, felvágottakat egyáltalán nem eszek... egyedül a cypromix segitett. tudom hogy rossz, és ujra előjőnnek, de csak ez segit, valoszinű hormonbaj,
2014. jan. 6. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
húúú ha 23 évesen ilyen problémád van mindneképp menj endokrinológushoz, nagy az esély PCOS-ra de legalábbis inzulin rezisztenciára. a fogamzásgátló ráadásul csak ront a PCOS állapotán. Kozmetikus avgyok és PCOS évek óta rengeteg ilyen vendégem volt akinek a böre alapján derült ki a PCOS. ne kezdd el szedni amig nem néztek terhelt cukrot és inzulint nálad. Hidd el ha ez a gond és kezelve elsz akkor javulni fog nem kell még nagyobb borulás a hormonháztartásodnak. felnöttkori pattanásnak mindig belsö oka van és általában hormonális ez az ok és ha kezelik szépen helyre is jön.
2014. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!