Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti vártátok az első...

Lányok, ti vártátok az első menstruációt és amikor megjött örültetek neki? 13/L

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem sokat gondoltam rá előtte. Amikor megjött, nem örültem, reménykedtem, hogy ez még nem az, megmutattam anyukámnak, aki sajnos rossz hírekkel szolgált: tényleg az volt.
2014. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vártam, csak nyűg az egész.
2014. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én vártam, mindig kíváncsi voltam rá, hogy milyen lehet. De mondjuk amikor megjött, akkor azért nem az volt a reakcióm, hogy "Hurrá, megjött!". De eztán kezdtem feloldódni és büszke lettem rá. Amúgy pont apukámnál voltam, de szerencsére apukámmal olyan közel állunk egymáshoz, hogy ezt a témát egyáltalán nem ciki felhozni előtte. De azért sokkal jobb volt, hogy ott volt a felesége is, aki azonnal segített.
2014. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vártam, mert már szinte minden barátnőmnek meg volt már. De nem olyan hú de jó dolog, hogy várnom kellett volna.
2014. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vàrtam nem örültem nemki nem is èrtem mièrt kellene havonta csak a baj van vele
2014. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem 11éves koromban jött meg. Éppen nyaralni mentünk a családdal és amikor odaértünk egyből indultunk a strandra. Amikor öltöztem át bikinire akkor vettem észre hogy véres a bugyim. Ez egy 3 napos nyaralás volt és én így nem tudtam fürödni ezért nem örültem neki. De vártam mert az osztályba már sok lánynak megjött és kicsit féltem hogy ezért kiközösítenének!
2014. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előtte anya akart beszélni róla, még könyvet is mutatott, de nagyon gyerek voltam még, nem is vettem komolyan. Nem is értettem miről beszél, legalábbis nem figyeltem rá, mert nem érdekelt. Aztán 11 évesen megjött, azóta sajnos sokat szenvedek vele, mert nagyon erős. De hát ennyit kell szenvednie egy nőnek, ha később gyereket akar. Legalábbis nekem ennyit kell. Örülni nem örültem neki, mikor először megjött Csak beletörődtem. Nem éreztem magamat ezzel felnőttesebbnek, vagy ilyesmi.
2014. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én vártam és örültem neki. Főleg mivel elég későn jött meg, és már az összes barátnőmnek régen megvolt.
2014. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én vártam, de amikor átéltem az "első élményemet", már kevésbé voltam boldog. :) Tulajdonképpen ez novemberben volt. Irigy is voltam a többi lányra, mert rajtam kívül meg még egyik osztálytársamnak már mind megjött.

14/L

2014. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeptember volt, a suli legelső napja. Épp itthon voltam, és elmentem pisilni, amikor láttam, hogy kicsit véres a bugyim.. először valami ilyet gondoltam: "most akkor megjött?" :DD Aztán az első nagyon rossz volt, és erős. Épp most is meg van, és azóta is félek elaludni, mert egyszer hajnalok hajnalán úgy ébredtem hogy még a lepedőm is véres volt..:\\
2014. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!