Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy 22 éves...

Miért van az, hogy 22 éves koromig meg sem éreztem a menstruációt, most 3. hónapja az első két nap maga a kín?

Figyelt kérdés
Állandóan betegszabit kell kérnem, és így ez nem mehet tovább... :(
2013. febr. 16. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is 20 felett lett rosszabb. Szerintem menj el nőgyógyászhoz.
2013. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyász h.évről-évre változik a női szervezet és ahogy öregszünk egyre rosszabb lesz ha csak nem áll a háttérben valami betegség. Pl.ciszta, endometriózis utóbbi kezdetben csak fájdalmas menstruációt okoz a ciklus többi napján tünet mentes. Menj el dokihoz vagy próbálkozz valami gyógynövénnyel nekem is az első 2 nap volt húzós gynexet szedtem úgy rendbe rakott h.most semmi görcs nélkül jön meg max.egy kis derékfájásom van első nap.
2013. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Le tudnád írni, hogy miket szedtél?
2013. febr. 16. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm ajánlotta ENERGY termék gynex a neve. Női bajokra ajánlják. Googlebe írd be olvasd el meg is lehet rendelni kicsit húzós az ára de két hónapig elég és nekem nagyon bejött. Mert minden pénzt megér h.nem kell átélnem a fájdalmat mert néha ordítottam a fájdalomtól. Másra nem volt szükségem.
2013. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt használhatja olyan fiatal, mint én? Gondolom, akkor nem lenne vény nélküli, de azért megkérdezem...
2013. febr. 16. 12:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah, meg aki fogamzásgátlót szed?
2013. febr. 16. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 28éves vagyok szerintem nem túl öregkor még ez sem. Szerintem fog.gátlósok is szedhetik. Én kikértem a nődokim véleményét és ő támogatta. Sok orvos benne van az ENERGY programban. Rákos betegeknél is sok jót elértek már ilyen termékekkel. Segíteni akartam nem kereskedni.
2013. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!