Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti vártátok az első menstruáci...

Ti vártátok az első menstruációt? Hogyan vettétek észre? Hány évesen jött meg?

Figyelt kérdés
Lehet sztorikat is írni :))

2012. dec. 18. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12 éves voltam. Úgy vettem észre hogy elmentem pisilni és láttam hogy tiszta vér a bugyim. Kikiabáltam, hogy megjött ő meg hozott egy betétet.
2012. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az osztályban téma volt a lányok között.

Megvolt a forgatókönyv, hogy először fehér folyás lesz, aztán sárga, aztán barna, aztán megjön :)

És nagyjából így is volt (bár a sárgát nem tudom mire vélni, gondolom egy enyhébb barna folyásról lehet szó).

Így szerencsére nem ért meglepetésként, 12 éves voltam, amikor megjött, és anyukám segített hogy akkor most mit is kell csinálni.

2012. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én reggel felébredtem és a wc-n vettem észre. Anyukám ellátott tanácsokkal és betéttel, aztán indulás a suliba. :) Nekem a hátam közepére sem hiányzott, mert a suliban ciki-téma volt, vagy nem beszéltek róla, vagy titkolták..12 voltam és nem vártam. :)
2012. dec. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem vártam. Mivel elég fejlett kis lány voltam így anyukám felvilágosított egy kicsit. A 11dik születés napomat ünnepeltem a suliban amikor nagyon fájt a hasam és sírtam. Az ofő odahívott magához és kérdezte,h anyukám mesélt e nekem egy két dologról. Mondtam neki,h igen. Ekkor a tanár azt mondta,h menjek el wcre. És ha gond van szoljak. Hat igyis let szóltam és kijött velem és adot egy betétet.
2012. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16 voltam.Este volt,elmentem pisilni,és láttam a bugyimon a nagy,barna foltot.Szóltam anyunak,adott betétet.
2012. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem azért de 16 évesen jött meg először? ilyet se hallottam még. nekem 12 évesen.
2012. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sokaknak 15-16 évesen jön meg...


13. szülinapom után 3 nappal jött meg. nem vártam egyáltalán. :))


kimentem a wc-re, láttam, hogy egy kis piros folt van a bugyimon, szóltam anyának (ő nagyon örült neki:D:D) és ennyi :)


16/L

2012. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én arról is halottam hogy valakinek 18 évesen jött meg..
2012. dec. 29. 12:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napja jött meg. Úgy vettem észre, hogy éppen gépeztem és azt hittem, hogy felfáztam. Kimentem a wc-re és megláttam. Vártam már, mert az osztályban lassan mindenkinek megjött. Szegény osztálytàrsam nem volt ilyen szerencsés, neki 4.-ik osztàlyban jött meg, amikor a mamájànàl volt. És ugye az anyukája nem számított rá, ezért nem vilàgosította fel... :S
2013. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Asszem 13 voltam, amikor megjött. Reggel éreztem, hogy valami nem stimmel odalent, elszaladtam wc-re és lám, piros volt a bugyi. Akkor örültem neki. Egy év múlva már a pokolba kívántam az egészet....
2013. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!