Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet előre hozni az...

Bokor erika kérdése:

Hogyan lehet előre hozni az első menstruációt?

Figyelt kérdés

tudom, hogy mindenki azt mondja, hogy kellemetlen de én már alig várom.!

a válaszokat előre is köszi!

:)

:(



2013. jan. 6. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt sajnos sehogyan. De egyébként ténylrg szörnyen kellemetlen az egész. Kérdezd meg Anyudat, hogy neki mikor jött meg, kb neked is akkor fog.
2013. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmivel nem lehet előrehozni, de nem baj ha várod, mert nem mindenkit visel meg. Ma is írta valaki, hogy nem fáj a hasa. Mivel megúszni úgysem tudod, így jobb ha nem idegeskedsz előre miatta! :)
2013. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__38453..

Látod, ő is írta, hogy nem fáj a hasa. :) 2. voltam.

2013. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem feltétlen akkor fog megjönni amikor anyudnak mert pl az enyém 14 volt amikor megjött neki én meg 11(!) , borzalmasan görcsölt a hasam a elsőnél , komolyan azt hittem hogy meghalok xd de azóta csak előtte egy picit meg első két napon szóval ezzel csak annyit akartam hogy mindenkinek változó hogy mennyire fáj és mikor jön meg. Képzeld én is vártam az elsőt utána meg már átkoztam azt a napot azóta megbékéltem a dologgal ... De ha elmész nőgyógyászhoz az nagyjábból be tudja saccolni hogy kb mikor lessz az első :)
2013. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy sem lehet előrehozni egy természetes folyamatot! :)

De inkább ne várd,nagyon rossz,kellemetlen érzés!

Addig örülj míg nincs!

2013. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
anyukám úgy 13-14 lehetett
2013. jan. 6. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:
ez szerintem egyén kérdése h kellemetlen e vagy sem, például nekem annyira nem csak első nap szenvedek de utánna semmi probléma
2013. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!