Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első menstruációt követően...

Az első menstruációt követően kb. mennyi időnek kellene eltelnie ahhoz, hogy beálljon a vérzés?

Figyelt kérdés

Nekem 10 évesen jött meg először, most 15 vagyok én még mindig rendszertelen a vérzésem. Viszont egyszer, amikor még régebben itt rákérdeztem, hogy miért nem áll be a menstruációm, az egyik válaszoló (aki szintén nő volt) jól lehordott, hogy én mit képzelek magamról, hogy 14 évesen ilyeneket kérdezek, meg hogy ennyi idősen ő még babázott és hogy amúgy is ennyi év után még nem kell rendszeresen megjönnie. Ehhez képest az osztálytársaim között van olyan, aki napra pontosan is meg tudja mondani, hogy mikor fog neki legközelebb megjönni.

Szóval ennyi idő után nem gáz, ha még nem állt be?

15l


2013. ápr. 29. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
2-3 év alatt kéne beállnia.
2013. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

És ha nekem nem állt be, mit csináljak?

2013. ápr. 29. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Kérdezd őt, és biztosabb választ kapsz, mint itt bárkitől.


[link]

2013. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. ápr. 29. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :) Megint az első voltam.
2013. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sosem fog teljesen rendszeresre beállni. Pl. van egy barátnőm, aki 22 éves és még mindig van, hogy kimarad neki 1-2 hónapra,néha meg egy hónapban kétszer is van neki. Azt mondta neki a nőgyógyász, hogy ilyen gyakran előfordul, nem szabályszerű, hogy mindenkinek pontosan 28 naponként megjön.
2013. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget :)
2013. ápr. 29. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond ezzel.

Egyébként is 17 éves kor körül kellene beállnia.

2013. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Várj nyugodtan, majd rendszeres lesz 1-2 év múlva.
2013. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!