Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor mikor jött meg...

Most akkor mikor jött meg először? 14L

Figyelt kérdés

7 éves koromban egy nyaraláson véres lett a fürdőruha alsóm. Akkor szerintem nem vettem észre.11 évesen megtaláltuk az alsót,egyből kuka.De előtte megnéztem és olyan folt volt rajta még évek után is,mint egy rendes vérfolt,csak meg volt száradva.(NAGY FOLT VOLT)

12 évesen egy márciusi estén a bugyimban rendes folyás volt,de barnás. Azt hittem megjött,de másnap nem volt semmi.

Legközelebb 14 évesen lett barna a bugyim,de utána rendesen folyt vér belőlem. Azóta is minden hónapban megjött.


Mivel hormonproblémáim voltak 1 éven keresztül,az orvos és szerintem is 12-13 évesen már meg kellett volna jönnie(elég fejlett voltam már 13 évesen is),de csak 14 évesen "jelentkezett".


Az lenne a kérdésem,hogy akkor az évekkel ezelőtti "dolgok" mik voltak? Most akkor 12 vagy 14 évesen jött meg? És mi lehetett az a vérzés 7 évesen?(rendes vér volt) Meg vagyok ijedve!

Előre is köszi!



2013. febr. 24. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Barnás folyás már évekkel a menstruáció előtt is lehet, de az még nem az. Mi nem tudhatjuk, hogy neked mikor volt. Valakinek már 9 évesen megjön, valakinek csak 18 évesen. De amúgy már mindegy? Ha megjött, akkor megjött. 7 évesen nem valószínű, az még túl korai, meg ha az is lett volna, akkor nem 14 évesen lett volna a második, az elején is pár hónapos szünetek szokott jönni, nem 7 éves kihagyással.
2013. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de 12 évesen is volt valami :s

azért köszi

2013. febr. 24. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy hormonproblémáid voltak. Ez lehetett 12 évesen is, de akár valamilyen gyulladás jele is lehetett az akkori barna folyás. Orvosnál akkor nem voltál?
2013. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

13 évesen voltak hormonbajaim.a barnás akármi még az előtt volt.

nem sok kellett a pajzsmirigy alulműködéshez(ami köztudottan eltolja),hiperhidrózisos voltam/vagyok,de már nem annyira. ja és nagyon vékony is voltam. +pszichés dolgok,de ne skizofrén dolgokra gondoljatok :D inkább depresszió szerűség,de annál rosszabb..

így ez a sok dolog összetevődött és ezért föl-le ugrált a hormonszintem,így nem tudott rendesen megjönni,gondolom.

2013. febr. 25. 19:10
 5/6 anonim válasza:
az ami 7 éves korodban volt az nem menzesz. nem lehet hogy (mivel éppen fürödtetek) éppen ugrottál egyet és valahogy rosszul? mert a szűzhártya elszakadása általában vérrel jár.
2013. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen,az utóbbira én is gondoltam de nem emlékszem hogy estem volna. :/ viszont úgy hallottam hogy az pici folt,nem lesz akkora paca mint egy menzeszkor. viszont lehetséges hogy tényleg csak szűzhártya,de nem emlékszem rá.

de most akkor 12 évesen mi volt az az egynapos barna folt?

azért köszi

2013. márc. 30. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!