Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációs "élmények"?

Első menstruációs "élmények"?

Figyelt kérdés

Itt az enyém!


12-13 éves voltam. Tesióránk volt. Párokra osztott a tanár én egy olyan fiúval kerültem össze aki viszonylag a haverom volt. Matracon kellett csinálni a gyakorlatokat felváltva. Épp felüléseket kellett csinálni és ő fogta a lábam..láttam hogy valamit mosolyog. Mikor felültem odajött szólni egy lány hogy nézzem meg a gatyám. Egy 15 centis átázás volt rajta..gondolhatjátok hogy éreztem magamat! :(( És az a legszomorúbb hogy az más lányok is látták és nem jöttek volna oda szólni hamarabb csak néztek és röhögtek..nem tudtam mi van! A fiú viszont soha nem hozta fel a dolgot és nem mondta el senkinek! Ezért nagyon hálás vagyok neki, de akkor is nagyon gáz volt! :ss


Mit gondoltok erről?

Nektek milyen körülmények között jött meg?


15L



2014. jan. 3. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itthon voltam és beteg voltam mikor megjött, alig pár csepp volt, szóval nem volt semmi érdekes. Aztán mikor már rendszeresen megjött mindig éreztem,hogy megjött szal sosem volt semmilyen élményem hálistennek :D
2014. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor te a szerencsésebbek közé tartozol! :)
2014. jan. 3. 12:51
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem 11 éves koromban jött meg és pont akkor, amikor a városba készültünk. (sajnos akkoriban faluban laktunk) Nagyon nagy horderővel jött meg, de ez azóta is igaz. Annyira erős volt, hogy az első években nagyon kellemetlen élményeim voltak. Rettegtem, mikor jön meg, mert általában a ciklusaim rövidek voltak, volt hogy 2 hetente megjött... :( Ilyenkor rengeteg erős betéttel is átáztam, alig mertem elindulni az iskolába, mert féltem, hogy mi lesz. A legkellemetlenebb élményem az volt, amikor egyszer 3 szuper erős betéttel együtt is úgy átáztam az iskolába, hogy a nadrágom, meg bugyim is teljesen véres lett, pedig a betét nem mozdult el és mégis! Alig tudtam hazajönni, nem tudom észrevette-e valaki, szólni nem szólt senki. -hosszabbított felső volt rajtam. Amúgy is nagyon nehezen éltem meg azokat a menstruációkat, teljesen elrontotta azt a 6 napot, annyira erős volt. Aztán néhány év után kipróbáltam a tampont, ami az életem megmentője! Már meg se lennék nélküle, komolyan egy áldás számomra. Azóta sose volt átázós problémám, használok még mellé betétet a biztonság kedvéért. Mai napig nagyon erős a vérzésem, OB super plust használok, ami erősebb napokon max 1-2 órát bírja, de hát ez is csodálatos a régi időkhöz képest.
2014. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
13 éves voltam. Úszás előtt elmentem vécére. Mikor letoltam a bugyimat, a vér enyhén megbarnult, és azt hittem beszartam. Aztán persze leesett, hogy az a megalvadt vérem. Tudtam, nem mehetek úszni, így felhívtam anyumat, hogy hazamegyek busszal. De csak annyit tudtam mondani, hogy megjött, és hazamegyek, semmit nem tudtam kérdezni, mert lemerült a telefonom. Figyelmetlen voltam, és a nagy siettségben rossz buszra szálltam, ami egy darabig jó fele vitt, aztán elment tök máshova, én meg észre sem vettem mert gondolat elterelőnek elővettem egy könyvet és azt olvastam. Észbe kaptam, egy idős hölgytől eligazitást kértem, és végül kb. két és fél óra után hazaértem, de addigra már átázott a gatyám és véres lett, a WC papír mind el ázott amit odatömködtem. Elég kínos volt...
2014. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szeptember volt, a suli legelső napja. Épp itthon voltam, és elmentem pisilni, amikor láttam, hogy kicsit véres a bugyim.. először valami ilyet gondoltam: "most akkor megjött?" :DD Aztán az első nagyon rossz volt, és erős. Épp most is meg van, és azóta is félek elaludni, mert egyszer hajnalok hajnalán úgy ébredtem hogy még a lepedőm is véres volt..
2014. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
12-13 éves voltam.Hétvégén elmentem az állatkertbe egy 2 fiú barátommal tiszta jól éreztem majam ott voltunk vagy 4-5 órát mikor hazaértem elmentem pisilni megláttam h barna a bugyim meredten bámultam egy kicsit azt kiabáltam anyának hogy megjött.Se nem fájt se semmi,még csak észre se vettem :))
2014. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nekem szinte semmi nem volt az első, kis barna valami... aztán ez egy ideig így ment, azután fokozatosan egyre erősebb lett, olyan 13 éves koromig tartott... De én is féltem tőle (néha most is) mert én is többször ébredtem arra hogy olyan lett a pizsamám is... De suliban szerencsére sosem áztam még át :) 11 évesen jött meg
2014. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nekem úgy volt, hogy hazamentem a suliból (edzésre készültem) elmentem wc-re és lám látok egy nagy barna "pacát" XD cseppet sem voltam meglepődve (voltak előjelei) igy történt .Másnap elfelejtettem "cserét vinni" és hát átáztam és pont tesi jött és egy lány pont észrevette hogy 'piros' és kérdezte hogy az mi "nem volt felvilágosítva" az elég kínos volt! :) :D
2014. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 rebeca123 válasza:
12 évesen jött meg.:D Épp itthon voltam és kimentem wc-re láttam h megjött tudtam mi az. Nem mondtam el anyának mert akkor másnak nem engedett volna el barinőm szülinapi OTTALVÓS bulijára.:D Elmentem a buliba wc-re alig mertem elmenni, nem szóltam senkinek csak a barimnak. Nah de mikor hazaértem anya észrevette h tűnt el betét, szóval mondanom sem kellett, persze ruhát kentem össze rendesen.:D
2014. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Almlili válasza:

11 és fél éves voltam. Táborban jött meg... A fiúk egyből tutták mi van és piszkáltak a rohadt dögök.

Felhívtam anyumat, de a barinőm mondta meg neki... Szerencsére egy másik táboros lány hozott magával jó sok betétet, így túléltem.

2014. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!