Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs élmények?

Menstruációs élmények?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ez szar élmény ://
2010. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Aha szóval cikis sztorikat szeretnél :D

Hát én mikor általánosba még betétet használtam, egyszer nagyon durván eláztattam magam, mert cserélésnél nem ültem a vécére, hanem gondoltam én majd állva kicserélem. Jaja kb egy deci csöpögött a farmerom szárára :D Rohantam haza a suliból :D

Más nem nagyon van, szerencsére azóta a tamponnal már nyugis az élet, bár multkor tesitanár kérdezte miért nem csinálom a feladatokat normálisan, én meg futás közbe ordítottam neki a terem másik feléből, hogy meeeer menstruááálok.

2010. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolso ez nagyon vicces:D

Nekem eddig meg semmi menstruacios elmenyem nem volt, meg egyszer sem aztam at.

15/L

2010. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
10%
Megjött 1. nap.. és nemfájt o.O vagy megszoktam h fáj a hasam ?? :O
2010. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt, de nagyon.... edzésen (harcművészet) teljesen átáztam a fehér nadrágomban, úgyhogy észre sem vettem.. táborunk volt éppen, egy csomó pasival edzettem, egy sem szólt..pedig észrevették
2010. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Megjött föcin szerencsére tisztaságibetétet reggel beraktam, de az a gáz hogy, olyan roszul voltam hogy, majdnem elájultam.Szerencsére csöngettek.Tesióra jött rohantam az öltözőbe.Mire beértem már majdnem összeestem egyedül voltam bent és szószerint rádöltem a padra.Amikor a többi csaj odaért alig voltam magamnál. Szóltak a tanárnak és az of-nek is.Az osztályból csak 1 gyerek tudta hogy megvan már nekem(a legjobb barátom Egy fiú)meg a másik osztályból a legjobb barátnőm.Mire odaértek a fiúk egy része már tudta hogy, majd nem elájultam.Az a fiú aki tuda hogy nekem már megvan és emondta az of-nek hogy, lehet hogy emiat lettem rosszul.Az of meg rájött hogy, enek nagy az esélye mert szerdán szét akkartam vágni az ereimet mert ideges voltam.Behozot görcsoldót és a tesitanár közbe bent volt.Gáz volt.A csajok nem voltak bent amikor görcsoldót vettem be de a legjobb barátnőm bejött mert nagyon aggódot meg a fiú is.De nem kellet tesiznem csak ültem.:S
2010. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Bocs az egészosztály bent volt.Úgy kellet kimondanom. 5.be.Utolsó vok.Naon gáz volt.
2010. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Úgy ülünk hogy négyen egy sorban két pad összetolva vízszintesen,és én meg cseréltem helyet az egyik fiúval még óra előtt hogy a bnőm mellett üljek.Szóval átáztam természeten,és nem vettem észre,csak óra végén,felkeltem,és ott volt egy nagy piros folt a széken(egy fiú székén)és a nadrágomon.Gyorsan mikor megláttam felhuppanam és helycsere közben gyorsan az én székemre hoppantam.A fiú meg beleült a vérbe,és nem vette észre...Így az én székem is olyanlett mivel oda is leültem.Mikor meg felkelt a fiú a székéről mintha megjött volna neki,egy nagy piros folt a világoskék melegítőnaciján:D

A bnőm röhögőgörcsöt kapott,aztán segített letörölni mind két székről a vért vizes zsepivel,és mentem betétet cserélni.Utánna a derekamra kötöttem a felsőmet,és egy óra múlva mentem haza:D

2010. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Elég ciki lehetett
2010. máj. 3. 19:21
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Basszus és milyen feje lett a pasinak?,:)))
2010. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!