Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs élmények?

Menstruációs élmények?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 17:42
1 2
 11/14 anonim válasza:
69%

Nekem is ugyanez volt h átáztam és a pulcsimat kötöttem fel.

Most meg ugy vagyok h kedden lesz egy tábor féleség a sulival 2 napos de nekem nem hiszem hogy addig el áll a vérzés.

És ezért kihagyom az egészet.Mivel ott nem lehetlesz mindig cserélgetni a betétet.

És akk suliba kellesz lennem.

2010. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem sosincs szerencsém,mindig akkor van meg ha éppen vmi kirándulás van :@ mostis.. holnap fog megjönni és szerdán osztálykirándulás :(
2010. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont akkor jött meg a legelső menstruációm, amikor a tengerpartra mentünk.Odafelé a tescoban voltunk amikor észrevettem, és vettünk betétet, meg minden. Ez rendben volt, de én nem akartam kihagyni az úszást, amikor akkor voltam először tengerparton.

Bementem a vízbe, de nem tamponnal, mert csak 12 voltam, és az volt az első, úgyhogy betétet vettem fel.

Egy órás úszás után nyugottan kisétáltam a vízből.

Amikor mindenki engem nézett a strandon, akkor már gyanús volt valami!

Észrevettem, hogy a betét akkorára szívta magát, mint egy pelenka!!

Nagyon ciki volt...

Persze anyu rögtön kiszaladt a lakókocsiból, hogy segítsen!

Rettenetes élmény volt.....

2010. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

kb. 12 éves lehettem. egyik reggel éppen a fürdőszobában voltam, öltöztem meg minden, erre anyum bejön és látom, hogy nagyon nézi a pizsimet. erre gyorsan kirohant apumhoz, meg bátyámhoz és az egész család becsődült hozzám és néztek. én teljesen megijedtem, hogy mi lehet a bajom, de aztán apum odajött és mondja, hogy 'mivan kicsim, nagylány lettél?'. :D leültettek, mindent elmagyaráztak, aztán ugye indulni kellett az iskolába. azt hitték, hogy megjött. még én is azt gondoltam, és tökre büszke voltam magamra.

egy nap után elmaradt és anyum végülis nem csodálkozott, mert hát elsőre bármi megtörténhet. kiderült, hogy nem is menzesz volt, csak elkaptam az egyik nyilvános wc-ben valami betegséget... -.-


még több élmény? :D van hát. ^^

2011. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!