Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációs "élmények"?

Első menstruációs "élmények"?

Figyelt kérdés

Itt az enyém!


12-13 éves voltam. Tesióránk volt. Párokra osztott a tanár én egy olyan fiúval kerültem össze aki viszonylag a haverom volt. Matracon kellett csinálni a gyakorlatokat felváltva. Épp felüléseket kellett csinálni és ő fogta a lábam..láttam hogy valamit mosolyog. Mikor felültem odajött szólni egy lány hogy nézzem meg a gatyám. Egy 15 centis átázás volt rajta..gondolhatjátok hogy éreztem magamat! :(( És az a legszomorúbb hogy az más lányok is látták és nem jöttek volna oda szólni hamarabb csak néztek és röhögtek..nem tudtam mi van! A fiú viszont soha nem hozta fel a dolgot és nem mondta el senkinek! Ezért nagyon hálás vagyok neki, de akkor is nagyon gáz volt! :ss


Mit gondoltok erről?

Nektek milyen körülmények között jött meg?


15L



2014. jan. 3. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
XD az enyém mindet körözi:D állok a suli alőtt várom a buszt . Hirtelen elkezd viszketni a puncim mint az állat :D bementem egy fa mögé megvakarni mert elviselhetetlenul viszketett. :D oszt véres maradt az ujjam :D am ez ma történt :D 14/L
2014. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

12 évesen jött meg,anyám nem volt otthon,csak apám.

De anyum olyan helyre ment,ahgol rendesen nem is lehetett elérni telefonon,apám nem tudta.hogy a betét.Pár bugyit lecseréltem mire apámnak az a csodás ötlete támadt,hogy átmegy a szomszédba kérni.Mire visszajött anyám el tudott érni,és beraktam életem első betétjét.

Aztán apám palacsintát süttetett velem anyámnak,aki aznap jött volna haza.Anyám nem szereti a palacsintát,apam nem vette figyelembe,hogy ott halok meg a görcsök miatt.

Szép nap volt.

2015. ápr. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Hatt csodálatos érzés, mikor a szülinapi bulidon jön meg. (Amúgy ez tegnap volt) Épp a nagy ebédnél vagyunk, eléggé viszketett lent, de mivel "városi úrilány" vagyok, próbáltam figyelmen kívül hagyni. Elmentem WC-re mikor látom, hogy valami barna izé van a bugyimon. Hálistennek csak kevés jött ^^ Kb. fél napig abban a tudatban éltem, hogy 14 éves létemre beszartam. Aztán kövi nap is olyan lett (ma), gyakorikérdéseken persze meg is kérdeztem :)) Szóval ja. Még elég baba vagyok ezen a téren. Ami vicces ebben, hogy anyának is 14 évesen jött meg, és mondta, hogy nekem is kb. ekörül fog megjönni. Nem tudtam, hogy ilyen véresen komolyan gondolta (Véresen hahaha), Mivel ugye pont a szülinapomon jött meg :'DD
2015. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó ez jó. Véresen komolyan haha. :D
2015. dec. 26. 22:14
 15/15 anonim válasza:
Nekem úgyszintén 11 évesen jött meg. Éppen mentem a wc-re , és mikor épp megtöröltem magam, akkor véres lett a wc papír. Nagyon megijedtem, de tudtam, hogy mit kell tenni, mert anyukám már rég elmagyarázta.
2016. máj. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!