Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez az első menzesz előjele?

Lehet ez az első menzesz előjele?

Figyelt kérdés
14 és fél éves vagyok.Már minden előjel megvan fehérfolyás is már kb.2 éve.Nyár óta sokminden változott rajtam (sokat nőttem, híztam, csípőm szélesebb lett) és azóta foglalkoztatott a dolog hogy mikor jön már meg? Azóta felfigyeltem hogy 3-4 alkalommal piros pöttyök voltak a bugyimban ilyen kisebb-nagyobbak egy alkalommal 2-3 pötty. (Ezek között hónapok teltek el).Úgy 1 hónapja feladtam, nem érdekelt a dolog.Azóta nem figyeltem fel semmire de múlt héten észrevettem hogy fájnak a melleim ha hasra fekszek, szinte nem is tudtam hason feküdni.Azóta észrevettem hogy 1-2 napja megint volt egy kis pötty a bugyimban.Ezen a héten pedig teljesen máshogy érzem magam hirtelen ingerlékeny lettem, mindenen bőgnék és úgy érzem senki sem szeret ami szerintem igaz is de máskor ez nem zavart most meg sírok tőle.És tegnap óta nem tudok leállni a csokival(igaz édesszájú vagyok de most egy nap alatt falok be 2 tábla csokit).Szerintetek ez előjel? Én már nemtudom mit gondoljak csak olyan furcsa az egész..

2013. dec. 25. 19:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A vérezgetésre gondolsz?
2013. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Hát meg hogy furán érzem magam
2013. dec. 27. 11:23
 13/27 anonim ***** válasza:
Igen.lehet annak a jele,hogy MEGINT menstruálni fogsz.
2013. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Ja, értem:D

Meg azt szerettem volna megkérdezni hogy szinte minden hónapban (4-5 hónapja) ilyen nyálkássá, zselészerűvé válik a fehérfolyásom.Most is volt 1-2 hete ilyen.Ez micsoda?

2013. dec. 27. 17:52
 15/27 anonim ***** válasza:
Peteérés után(kb. félidőben) fokozottan kezd termelődni a sárgatesthormon,aminek egyik hatása a méhnyálkahártyára az,hogy magvastagszik és elkezd váladékot termelni. Ezért van a ciklus második felében a bővebb folyás.
2013. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Értem már:D

Köszönöm:)

2013. dec. 28. 09:45
 17/27 A kérdező kommentje:

Lenne még egy kérdésem:D

Ha ez már tényleg menzesz akkor miért csak pár csepp az egész?

2013. dec. 29. 15:11
 18/27 anonim ***** válasza:
Mert még nem fejlődött ki teljesen a méhnyálkahártyád, és ezért jár kevés vérzéssel.
2013. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szóval a méhnyálkahártya leválása jár kevés vérzéssel, mert még nem fejlődött ki teljesen.
2013. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm:)

Lehetséges hogy megint lesz ilyen? mert fáj a bal betefészkem

2013. dec. 29. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!