Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez az első menzesz előjele?

Lehet ez az első menzesz előjele?

Figyelt kérdés
14 és fél éves vagyok.Már minden előjel megvan fehérfolyás is már kb.2 éve.Nyár óta sokminden változott rajtam (sokat nőttem, híztam, csípőm szélesebb lett) és azóta foglalkoztatott a dolog hogy mikor jön már meg? Azóta felfigyeltem hogy 3-4 alkalommal piros pöttyök voltak a bugyimban ilyen kisebb-nagyobbak egy alkalommal 2-3 pötty. (Ezek között hónapok teltek el).Úgy 1 hónapja feladtam, nem érdekelt a dolog.Azóta nem figyeltem fel semmire de múlt héten észrevettem hogy fájnak a melleim ha hasra fekszek, szinte nem is tudtam hason feküdni.Azóta észrevettem hogy 1-2 napja megint volt egy kis pötty a bugyimban.Ezen a héten pedig teljesen máshogy érzem magam hirtelen ingerlékeny lettem, mindenen bőgnék és úgy érzem senki sem szeret ami szerintem igaz is de máskor ez nem zavart most meg sírok tőle.És tegnap óta nem tudok leállni a csokival(igaz édesszájú vagyok de most egy nap alatt falok be 2 tábla csokit).Szerintetek ez előjel? Én már nemtudom mit gondoljak csak olyan furcsa az egész..

2013. dec. 25. 19:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
A menzesz tulajdonképpen a méhnyálkahártya leválása vérzés kíséretében. A vérzés bősége,tartama a méhnyálkahártya vastagságától függ. Ha egy egészséges lány,nő vérzik(bármilyen kicsit)az nem előjel,hanem maga a menzesz.
2013. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Azt hallottam a pötty még csak előjel
2013. dec. 25. 19:23
 3/27 anonim ***** válasza:

Aha. És akkor mi vérzik szerinted? Hidd el,hogy ha nem vagy beteg,akkor ez a nyálkahártya leválása,ami maga a menzesz. Eleinte gyakran a méhnyálkahártya nem lesz olyan vastag,hogy bő vérzés kísérje a leválását.

Természetesen,ha beteg vagy,akkor okozhat más is vérzést pld. gyulladások,fertőzések,sérülések,esetleg véralvadási zavarok,de azoknak lenne más tünete is.

2013. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném hogy beteg vagyok, mivel nincs más tünetem.Köszi a válszt!
2013. dec. 25. 19:36
 5/27 anonim ***** válasza:
Figyeld és jegyezd fel az időpontokat!
2013. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
2013. dec. 25. 19:54
 7/27 anonim válasza:
100%
Nem akarok hüleséget mondani,de szerintem nem sokára megjön neked! Nekem is kb.ugyan ezek voltak az "előjelek" erre ma meg is jött.13/L
2013. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Lányok! Fogjátok már fel,hogy ez nem előlel! Előjel: a mellek növekedése,fájdalma, a szőrzet növekedése,a folyás.
2013. dec. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

7-es neked mennyi idő múlva jött meg ezek után? Amúgy gratula:)

Ès utolsó tudom hogy mellnövekedés stb.előjelek de akkor ezek mik?:D

2013. dec. 27. 10:00
 10/27 anonim ***** válasza:
Mármint mik mik: :)
2013. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!