Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettentően fáj és vérzik,...

Rettentően fáj és vérzik, amikor székelek, mi az elsődleges teendő?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Mindig is nehéz volt székelnem, már gyerekkorom óta, az elmúlt években viszont egyre inkább. Volt, hogy picit vérzett is, viszont egy jó hónapja nagyon fájt és elég sokat vérzett, kb két alkalommal. Igyekeztem levest és kizárólag zöldségeket enni. Helyre is állt, egészen a múlt hétig. Aranyerem lenne, vagy belső repedésem? Kívülről nem észleltem semmit. De tudom, hogy a székletem kemény és nagyon szúr, de hogy teljesen véres legyen a papír, ez nagyon megijeszt. Mit tehetnék, hogy rendszeresen legyen székletem, mert kb 3-4-5 naponta van csak, és hogy puha legyen? Már örökre ilyen nehéz lesz?


Nem vagyok túlsúlyos viszont nem sportolok. A mozgás vajon segítene vagy csak rosszabb lenne?



2013. dec. 25. 00:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj valóban, a széklet lágyításában is sokat fog tudni segíteni.
2013. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!