Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is mindig a lehető...

Másnak is mindig a lehető legrosszabbkor jön meg a menszesze vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen ez ügyben?

Figyelt kérdés
akármilen alakalom van, nekem biztos hogy akkor jön meg. csupán csk közvélemény kutatás szerűen kérdezem ezt :D ha koncert van, ha buli, ha stand az biztos, hogy én tuti, hogy akkor menstruálok....
2009. nov. 25. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
utolsónak: mért? össze lehet bújni úgy is csak jobban kell ügyelni a higéniára:)
2009. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Naná! Tengerpart, szóbeli-érettségi, bármilyen rendezvény, amire már hónapokkal előtte készültem, és természetesen minden olyan alkalom, amikor nincs a közelben betét vagy tampon, de még egy árva zsepi sem xD

L, 19

2009. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

nekem az első osztálykiránduláson jött meg, gondolhatod milyen volt:S senkinél semmi betét(korán érő vagyok, nekem jött meg először az osztályban), úgyhogy zsepikkel kellett ügyeskednem...

aztán a második a tengerpart nyaraláson:S

azóta eltelt 4 év, és a legtöbb koncerten, bulin, szülinapon mindig megjött:S:S

2009. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Igen..Nekem először a 4 napos osztálykirándulásunk első napján oda fele a buszon(!) jött meg . Nem szóltam senkinek . Semmilyen betét nem volt nálam csak tisztasági ,még WC papír is alig.Mire hazajöttem minden ruhám csupa vér volt. Ráadásul tó mellé mentünk én meg minden nap a padon ücsörögtek és azt mondtam hogy nem vagyok jól. Jött meg már december 25-én is (ráadásul nagyon erős volt) ,biciklitúrán is, múzeumban is , és kerti ,medencés partin is ... De általában szerencsésen jövök ki mert eddig majdnem minden alkalommal belelóg a hétvégébe. Ennek viszont azért örülök mert suliba nem jó úgy menni hogy félsz hogy lesz valami...
2015. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!