Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szentestén kell megjönnie a...

Szentestén kell megjönnie a következő mensimnek. Van még rajtam kívül ilyen szerencsétlen hölgyemény itt a gyakorin?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 22:49
1 2 3
 1/25 gyuribacsika ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom, de szívesen átölelném az összes hölgyet egy csokorként aznap a szeretet erejével.
2010. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem is akörül fog megjönni, de direkt csináltam így, hogy szilveszterkor ne zavarjon be.D
2010. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%

Van még rajtam kívül olyan szerencsétlen 20 éves hölgy, akinek egyáltalán nincsen menstruációja, és folyamatosan azon kell aggódnia, hogy lehet-e majd babája?...


És ha szentestén jön meg, akkor mi van? Azért nem kellene ekkora katasztrófának megélni...Örülj neki, hogy neked legalább van.

2010. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Háát nekem volt egyszer ilyen szentestém, ráadásul extra erős volt... azt hittem, meghalok, annyira fájt :S

De azóta beállt, évente 2-3 alkalommal jön meg, mostanában pedig már az se nagyon. Lehet, hogy nekem sem lehet majd gyerekem, de egyelőre ezen nem aggódom.

2010. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:55


Ne rinyálj már, mit tudod te, hogy nekem mennyire fájdalmas a menstruációm. Nem lehet gyereked nagy ügy, létezik beültetés, örökbefogadás és így tovább.

2010. dec. 20. 23:05
 6/25 anonim ***** válasza:
52%

*De azóta beállt, évente 2-3 alkalommal jön meg


Az, hogy beáll, az túlzás. Fordulj orvoshoz. Nem azért, hogy lehet-e gyereked, hanem azért, mert ez egészen abnormális. Ha pl. cisztáid vannak, életveszélyes állapotba is kerülhetsz. Addig kezeltesd, amíg nem késő.

2010. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Egyébként is, hogy jött ez a kérdésemhez?
2010. dec. 20. 23:05
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekem is pont 24.-én kéne :)

De decemberben mindig így járok....hol mikulás,hol 24 vagy 25 vagy 26 és a "kedvencem" 31.-én :S :)

2010. dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Da puta madre ***** válasza:
16%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:55


Ne törődj vele, bunkó a kérdező. Tipikus kis elkényeztetett pics@ benyomását kelti ezzel a hozzászólásával.Nagyon sajnállak, és kívánom neked, hogy meggyógyulj.


A kérdezőnek meg annyit, hogy fogalmad sincs az életről. Szánom az ilyen embereket, mint te.

2010. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%

Kedves, antipatikus kérdező.

A kérdésedből nem derült ki, hogy te, ezt az izgalmas kérdést azért tetted föl, mert a menszeszeid szörnyű fájdalommal szoktak járni. A két mondatos kérdésed arra engedett következtetni, hogy a Szentestének és a menszeszednek valami más tekintetben van összefüggése. A 23:05/1-es válaszodból pedig kiderül, hogy milyen klassz emberke lehetsz. Máskor úgy fogalmazz (ha képes vagy rá) hogy a többi "hölgyemény" (micsoda snassz szó...) megértse, hogy mi a bajod a két esemény összekapcsolásával.

2010. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!