Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is mindig a lehető...

Másnak is mindig a lehető legrosszabbkor jön meg a menszesze vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen ez ügyben?

Figyelt kérdés
akármilen alakalom van, nekem biztos hogy akkor jön meg. csupán csk közvélemény kutatás szerűen kérdezem ezt :D ha koncert van, ha buli, ha stand az biztos, hogy én tuti, hogy akkor menstruálok....
2009. nov. 25. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nyaraláskor,férjem szülinapján,Karácsonykor tuti,hogy ünnepelek.
2009. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem eleve karácsonykor volt az első... azóta is amikor annak rendje, a legrosszabbkor jön meg. Persze vannak szerencsés esetek. Ha egy hónapban több fontos progit tervezek, legalább csak az egyiken szívok..:D
2009. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy vagyok vele:(

Ha strandolni megyünk,ha utazunk mindig áthuzza a bajom a számitásaimat:SSS

2009. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is tény, hogy strandszezonban, amikor vízparton lehet elviselni a plusz negyvenet, na akkor jön meg és puff neki. Na meg testnevelésből felmérések idején, Cooper-futásnál, szertornánál mindenképp úgymond szezon van.

Hm, kellemetlen.



Viszont fura, hogy lehet, elég stresszes életet élek, és vészhelyzet van és "elodázom", vagy nem is tudom, mert "sikeresen" áttolódik minden első napom péntekre vagy hétvégére. Így aztán nem is szabályos, csak "ennyire".

2009. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nyaraláskor jött meg először...Szilveszter,diszkó,Karácsony,strandra akarok menni ilyenkor már megvolt:(
2009. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy akármikor jön meg, az mindig baj :D
2009. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tud "jókor" megjönni, valamibe mindig bezavar, vagy a görcsök és hányás, vagy maga a vérzés miatt. De már megtanultam együttélni vele, úgyhogy mehetünk nyaralni, strandra, uszodába, túrázni, vendégségbe, minden helyzetet túlélek, legfeljebb egy kicsit csendesebb vagyok :).
2009. nov. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a szalagavatómra lesz aktuális:)Szuper lesz ott görcsölni vagy fájdalomcsillapítókkal teletömve ténferegni:)
2009. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem érettségin, vizsgákon, nyaralás, Valentin nap...
2009. nov. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
nekem mindien honapban akkor van meg, amikor a párommal honapfordulonk van :D persze nem ünnepeljük, vagy ilyesmi, de jo lenne olyankor kicsit jobban összebujni, együtt lenni... :( de ez van.. már 3 éve
2009. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!