Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szentestén kell megjönnie a...

Szentestén kell megjönnie a következő mensimnek. Van még rajtam kívül ilyen szerencsétlen hölgyemény itt a gyakorin?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 22:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%
Nekem. De őszintén nagyban lesz@rom! xD Ne haragudj, 12 éves vagyok, 10 évesen jött meg az első. Nagyon erős a vérzésem, görcsölök is, de nem érdekel! Nem korlátozhat semmiben! És mi az, hogy Nagy ügy, hogy nem lehet valakinek gyereke. Éretlen vagy, de nagyon. Ez még nekem is leesik!
2010. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
44%

"Ne rinyálj már, mit tudod te, hogy nekem mennyire fájdalmas a menstruációm. Nem lehet gyereked nagy ügy, létezik beültetés, örökbefogadás és így tovább."


Ebből látszik hogy mekkora p.raszt vagy.


Fájdalmas a menstruációd.Nagy ügy,létezik fájdalomcsillapító.


Remélem neked is olyan jól esett ez a válasz,mint a 20 éves lánynak akinek nincs.

2010. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
28%
Szánalmas csitri vagy! Remélem a görcseid miatt szedsz tablettát és nem amiatt, mert ennyire éretlenül szexuális életet élsz.
2010. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
43%

"Nem lehet gyereked nagy ügy, létezik beültetés, örökbefogadás és így tovább."


Uramisten, te nem vagy normális. Őszintén kívánom neked, hogy soha ne tapasztald meg, hogy milyen érzés azon aggódni, hogy vajon lehet-e majd gyerked. Viszont azt is szívből kívánom, hogy jussanak az eszedbe ezek a szavaid, ha a mellkasodon, kezedben tartod majd először a kisbabádat. Akkor majd talán felnősz és rájössz, hogy mennyire meggondolatlan volt ez a kijelentésed.

2010. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

És miből gondolod, hogy szexelni akar ?


Ti teljesen hülyék vagytok ! Ennyi hülyét egy rakáson... A kérdező csak visszavágott a te "nyafogásodra".


Amúgy nekem pont a szülinapomon jön meg (27).

Hát... ez van :D

2010. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!