Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja? Lenne egy igen...

Mi okozhatja? Lenne egy igen összetett kérdésem! Napok óta fáj "ott lent" .

Figyelt kérdés

Sziasztok! 25/L

...és nagyon fura folyásom van, ami igazából kellemetlen szag nélkül és viszketés nélkül jár, viszont be van dagadva. Állandó párom van már évek óta. Mindig vigyázom arra, hogy megfelelően használjam az illemhelységet! Sosem volt még nőgyógyászati problémám. Viszont ez most nagyon kellemetlen. A fentiek miatt nem mondanám fertőzésnek! Szerintetek mi okozhatja? Minek lehetnek még ilyen jellegű tünetei? Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. nov. 23. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak saját tapasztalatot tudok mondani, nekem egy-egy hevesebb szeretkezés után szokott beduzzadni, néha még csíp is a mikrosérülés következtében. De ez elmúlik 1-2 nap múlva ha valóban ez okozza.

Folyás lehet a középidővel is összefüggésben.

2009. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is valami ilyesmire gondoltam... vagy esetleg másik mosópor/öblítő, esetleg terhesség alatt is...Csak olyan sok dolgot olvastam, hogy mi miatt lehet, hogy nem tudom, hogy az én esetemet hova lehetne sorolni...
2009. nov. 23. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

hát..ha mosópor vagy öblítő lenne az viszketéssel társulna. a folyás megváltozása inkább belső '"hibára" utal, de lehet h tényleg a peteéréssel van összefüggésben. peteérésed van most? ha igen akkor semmi extra.

deha nincsen, és fáj, meg más a folyás akkor nőgyógyászt kéne felkeresni.

2009. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem most van a peteérésem...:-(
2009. nov. 23. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!