Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezt? Elfog múlni?

Mi okozhatja ezt? Elfog múlni?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki,de mi okozhatja hogy ,,túl szőrös" vagyok? gondolok itt pl: a hasamra vagy a combomba.
2011. nov. 20. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden elmúlik egyszer...
2011. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hormonprobléma valószínűleg. De nem biztos, én is undorítóan szőrös vagyok, és semmi hormonrendellenességem. Nekem például örökletes. Aztán több betegség jele is lehet, nézz utána ilyen orvosi oldalakon, van sok hasznos információ erről.
2011. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem hogy L/15

és ha kérek egy ilyen kivizsgálást, az miből fog állni? mert már nagyon zavaró, hogy ennyire szőrös vagyok. főleg ebben a korban. :|

2011. nov. 20. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Vérvétel. Abból mérnek hormonszinteket, ha nem tévedek, tesztoszteront és valami pajzsmirigyhormonokat.
2011. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma. Menj endokrinológushoz.
2011. nov. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm (: és ha elmegyek, megállapítják mi okozza, utána gyógyszert kapok? vagy valamilyen kezelést? és azzal végleg elfog múlni?
2011. nov. 21. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszert adnak rá.
2011. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!