Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Mar több mint 1 éve vannak olyan panaszaim hogy a hüvelyembe illetve körülötte égő,csìpő,szúró fájó érzest érzek ami nagyon kellemetlen tud lenni pl ha mozgok. A folyásom is minden nap nagyon sok es tapadós az állaga.Ki is próbáltam a Canesten kombi unot amihez ugye 3 hüvelytabletta es 1 krém volt. Amig használtam a tablettát addig semmi fájó érzest nem éreztem viszont a 3nap eltelte utan abbahagytam a tablettát (mert elfogyott) es a szúró fájó érzés

ismét jelentkezett ! Most mit tegyek? vagy ez most mi?

16/L


2013. dec. 3. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy mindenképp fordulj nôgyógyászhoz a problémáddal. Sajnos mi nem tudunk neked szakszerû véleményt mondani. Így hát ez a leg célszerûbb amit tehetsz.
2013. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvosnál még nem voltál?
2013. dec. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tini nőgyógyászatra menj.
2013. dec. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam még orvosnál..:/
2013. dec. 4. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt az ideje, éspedig sürgősen. Az elhúzódó gyulladások, fertőzések akár meddőséget is okozhatnak. Ez sem játék, nem szabad elhanyagolni!

Az elmondás alapján simán lehet baktériumos, gombás vagy élősködő fertőzésed is, sőt vegyes is lehet, egy év után már igen valószínű. (Ugyanis a meggyengült területre több kórokozó is beköltözhet.) Ne próbáld házilag kezelni, nőgyógyász!

2013. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!