Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek tippje, hogy mi...

Van valakinek tippje, hogy mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Előszöris leszögezném, hogy voltam orvosnál, és megyek is, csak hogy megelőzzem a bunkó válaszokat. Pár héttel ezelőtt elkezdtem vérezni, pedig még nem volt itt az ideje (szedek tablettát). Ilyen sötétpiros, pecsételő vérzés. Ekkor elmentem nőgyógyászhoz, aki a vizsgálat után mondta, hogy petefészek gyulladás, ezután jött a két hetes kombinált antibiotikum-kúra, aminek hatására, abbamaradtak a panaszok. de erre kb egy hétre megint elkezdtem vérezgetni. Néha fájdogál is a hasam. Ez azt jelenti, hogy nem volt sikeres a kezelés? vagy hogy alapból nem is petefészek-gyulladásom volt? holnapután megyek vissza a dokihoz, de már nagyon szeretném tudni, hogy mi bajom van.
2013. dec. 1. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
A menzeszednek mikor kell megjönnie? Nem lehet,hogy menstruálsz?
2013. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem.... érezhető/látható a különbség. Az ehavi tabletta ma fogyott el, így csak 1-2 nap múlva fog megjönni a rendes.
2013. dec. 1. 13:57
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem gondolod ugye, hogy ezt egy fórumon diagnosztizálják neked?! Nagyon sok minden okozhatja a panaszokat, az orvos dolga ennek a megállapítása. Lehet gyulladás, hormonális, egyéb. Vérvétel, vizsgálat, UH után megmondja a dokid.
2013. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez jó :D direkt oda is írom "megelőzésként" a gyengébbek kedvéért, hogy VOLTAM ÉS MEGYEK IS orvoshoz, csak a véleményekre,tippekre vagyok kíváncsi.... erre csak betalál egy analfabéta
2013. dec. 1. 14:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Analfabéta?! Ne haragudj, de ostoba kérdésre milyen választ vársz? Ennyi erővel fordulhatsz jósnőhöz is.... Sértődés helyett inkább gondolkodj picit..
2013. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha szerinted ennyire rangodon aluli a kérdésem, akkor miért érezted kötelességednek, hogy ide írj? Gondolom, unatkozó kocka lehetsz, aki ezen az oldalon csüng, és alig várja, hogy okoskodhasson. Sok barátod nem lehet,aki meghallgat.... :)

Egyébként, köszönöm a tanácsot, miszerint gondolkozzak picit,de azt hiszem, ugyanezt kell javasoljam. Miért létezik ez a kategória ezen az oldalon szerinted? nem lehet véleményt kérni? diagnosztikát itt senkitől sem kértem..... próbáld meg elolvasni a kérdésemet újra, szépen, lassan, hátha sikerül értelmezni azt a részt, ahol azt írom, hogy megyek dokihoz, és csak véleményt kérek,hátha volt valakinek ilyen :) menni fog,én bízom benned!

2013. dec. 1. 14:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak nőgyógyászatilag van itt gond..
2013. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
attól,mert nem szeretem az okoskodó magányos, olvasni nem tudó nyomorultakat, nincs mentális bajom.....
2013. dec. 1. 15:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak itt ketten, hárman (közülük 1, vagy 2 férfi), aki annyira okosnak érzi itt magát, hogy állandóan kioktat.

Ereszd el a füled mellett, ne törődj velük!

2013. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fenyleny ***** válasza:

olvasgattam az irottakat,valaszokat, ide oda dobalos szövegeket, megmondom öszinten amit gondolok, azert mert vki neked nyiltan megmondja ,irja mit gondol, azert neked nem kell duplan vissza adni..ezt tanuld meg!mert te se vagy különb annal akire ujjal mutogatsz!itt annak sincs helye aki vissza vàg!tehat, ha vki nem erzi magat bünösnek nincs miert felhaborodnia, ez a mondas.

vissza terve a bajodra: nekem volt petefeszek gyulladasom anno, de attol nem verzik az ember. Csinaltak Ultrahangot?vervizsgalatot? en nem kapkodnek be antibiotimukoat ha nem tudom mire vagy mi bajom van?persze az orvosok is talalgathatnak..nem lehet tudni.

Nem lehet,hogy terhes vagy?nem tudom hany eves vagy,de lehet hormonalis zavar is, beverzesek szoktak lenni, lehet a tablettad okozza amit szedel.kerd ki orvosod tanacsat..minden jot!

2013. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!