Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg. Kimaradt (? )...

TifannyASD kérdése:

Nem jött meg. Kimaradt (? ) Most akkor mi bajom van?

Figyelt kérdés
Október közepe fele lefeküdtem a párommal és megszakításos módszerrel védekeztünk! Persze időben kihúzta ahogy kell! De még se jött meg már vagy 5 hete! Csináltam tesztet negatív lett. Ma voltam nőgyógyásznál azt mondta a doki hogy semmi terhességre utaló jelet nem vélt felfedezni. Az ambuláns lapon se láttam semmi problémát. Ők se mondtak semmit csak annyit, hogy ismételjem meg a tesztet és ha nem jön meg 3 hét múlva se, akkor menjek vissza. Ez lehet hormonzavar? Vagy valami más?
2013. nov. 13. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés!!! Az előváladékban is lehetnek életképes spermiumok!!!
2013. nov. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen de nem érted hogy nem vagyok terhes??????!!!!
2013. nov. 14. 06:36
 3/5 anonim válasza:
stressz miatt is késhet... ciszta miatt is de az kizárva nálad mert az UH-n látszott volna. Ha nem talált semmi jelet akkor nincs gond...5 hetesen már elvileg a petezsák látszik.
2013. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Captain Hindsight ***** válasza:
férfi vagy?
2013. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen férfi vagyok -.-"

Egyébként kimaradt egy hónapot nem volt semmi bajom :)

2014. márc. 30. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!