Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen az a gátrepedés/szakadá...

Milyen az a gátrepedés/szakadás? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a szülésnél szokott előfordulni, de mégis hogyan kell elképzelni?


Pár napja szexeltem valakivel és azóta, ha "megszorítom" a hüvelyizmomat akkor érzem, hogy valami nem oké. Nem fáj, meg kellemetlennek sem mondanám, csak érzek valamit amit eddig nem. (nem tudom ezt pontosan megfogalmazni)

A szex nem volt túl heves , vagyis volt már durvább is, viszont mikor kézzel csinálta az szinte már fájt. Gondolom, hogy nincsen gátrepedésem, mert az biztos baromira fájna, de akkor mi a bajom?


2013. nov. 17. 10:20
 1/4 gömbicica ***** válasza:

gondold már el. szüléskor a baba feje mekkora, a nyiláshoz képest? hát nem természertes hogy felkészületlenség esetén repedés lsez?

de amit Neked csináltak kézzel, már csak nem ugy csinálták, hogy az egész öklét tolta felfelé,

el sem tudom képzelni.

Ha tul száraz voltál netán, akkor lehet hámsérülés.

Az ilyen durva sextől meg jobb tartózkodni. főleg, hogy még fájdalmat is okozott((((

Már csak nem türted??? brrrr(((((

2013. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"hát nem természertes hogy felkészületlenség esetén repedés lsez? "


Nem. Nem természetes.

2013. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként meg borzasztó egyszerű: Benézel magad alá ugye látod a gátat ha repedt akkor a vérzést is.
2013. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, pont ezt kérdezem, hogy milyen a gátrepedés. Az látszik? Mert nekem valahogy belülről van a gond.


Tudom, hogy szüléskor szokott ez előfordulni, nem vagyok teljesen hülye csak nem tudok mire gondolni.

Természetesen szóltam neki, hogy ez nem jó, akkor abbahagyta.

2013. nov. 17. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!