Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy nem fog fájni a nőgyógyás...

Hogy nem fog fájni a nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
A férfiaknak annyira vastag ujjai vannak általánosságban (nincs női nőgyógyászra lehetőség), és én egyszer bedugtam oda az ujjamat, de én majdnem felkiáltottam annyira szoritott. Mi lesz igy akkor az orvosnál? A másik félelmem meg az a spekulum, hiába láttam, hogy hogy néz ki a legkisebb egyszerűen képtelenségnek érzem, hogy az belém férjen. Ezt mindenképpen ki kell birni, vagy lehet nyöszörögni, hogy nekem ez nagyon fáj és hog yinkább hagyja abba. Csak az a baj, hogy 21 éves vagyok és ideje lenne már elmennem, de olyan szintű félelmeim vannak... :(
2013. nov. 30. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

Én még nem találkoztam olyan férfi orvossal, aki menstruált és megértette mlegalább fele annyira mint egy nő, hogy milyen görcsöket is tudunk átélni. Még szülő férfi orvost sem láttam, aki azt is meg tudná érteni, milyen is az.

Lehet, hogy te szerencsésebb vagy és már találkoztál ilyenekkel.

2013. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
Én is női orvost javaslok, ki tudja egy férfi miért olyan kedves. Nem nagyon hiszem, hogy lenne benne egy kapcsoló, amit átkapcsol mikor bemegy a rendelőbe.
2013. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem keress női orvost.
2021. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!