Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire kell terpeszteni a...

Mennyire kell terpeszteni a nőgyógyászati vizsgálatnál és mennyi idő a vizsgálat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy átlagos vizsgálat nem tart tovább 5 percnél.És akkor még sokat is mondtam.

Nem túlzottan kell terpeszteni,van egy ilyen szék,amin fel kell tenned a lábad.Ennyi az egész.

Ami talán egy kicsit kellemetlen,az a fém "kacsa" felrakása,na és még kellemetlenebb,amikor az orvos nem találja a kellő méretet.De én ajánlom neked,hogy ne feszülten menj.Mert ha feszülten mész,akkor összeszűkül még a vaginád is..

2013. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Max. 2-3 perc és egy speciális székbe kell feküdni, amiben kétfelé van a lábad, nem neked kell terpeszteni. :)
2013. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. aug. 23. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy mennyi idős vagy és mi a problémád.

Ha van rá mód akkor női orvoshoz menj, ha még nem voltál és ez lenne az első.

2013. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg sok múlik a dokin. Nekem eddig egy idős dokim volt, ő is nagyon ügyes volt, de azért éreztem a vizsgálatot, nem fájt csak éreztem. Most váltanom kellett és egy fiatal dokim van, konkrétan nem éreztem semmit, annyira ügyesen csinálta, meg már nem kacsát használt, hanem azt a műanyag csőszerű valamit.
2013. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!