Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy nem fog fájni a nőgyógyás...

Hogy nem fog fájni a nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
A férfiaknak annyira vastag ujjai vannak általánosságban (nincs női nőgyógyászra lehetőség), és én egyszer bedugtam oda az ujjamat, de én majdnem felkiáltottam annyira szoritott. Mi lesz igy akkor az orvosnál? A másik félelmem meg az a spekulum, hiába láttam, hogy hogy néz ki a legkisebb egyszerűen képtelenségnek érzem, hogy az belém férjen. Ezt mindenképpen ki kell birni, vagy lehet nyöszörögni, hogy nekem ez nagyon fáj és hog yinkább hagyja abba. Csak az a baj, hogy 21 éves vagyok és ideje lenne már elmennem, de olyan szintű félelmeim vannak... :(
2013. nov. 30. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha még szűz vagy, nem vizsgál meg, max végbélen keresztül és ultrahnaggal. Ha meg nem vagy szűz, akkor tudod, hogy az ujjuk nem vastagabb a péniszüknél jó esetben, tehát szintén nem fáj :))
2013. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De meg fog vizsgálni, mert kell rákszűrés, ezért van a para :)
2013. nov. 30. 13:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szűz vagy, szinte biztosan nem fog rákszűrést csinálni. Ahhoz kacsát kéne használni, és az biztosan nem lenne jó még neked. Van valami problémád, ami miatt akarod?


Amúgy igen, lehet nyöszörögni egyébként. Természetesen figyelembe veszik, hogyha vmi fáj neked.

2013. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Keress egy női dokit, vannak már elegen! Menj el másik városba, vagy akár Pestre. Az első élményed ne legyen legylább annyira kellemetlen!
2013. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is női orvost ajánlok és jó hogy utána néztél hogy miből is áll a vizsgálat,nézd közölni kell előre a dokival hogy szűz vagy és akkor óvatosabb lesz és nézz utána milyen orvosra mondják azt emberséges és ügyes.Ha fáj a vizsgálat persze hogy szabad szólni sőt kell is és akkor még óvatosabb próbál a doki lenni,külföldön azért jó mert ott van műanyag,vékonyabb eszköz is amivel kevésbbé kellt a doki feszülő vagy fájó érzetet.
2013. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy faj-e a vizsgalat, az nem csak a doki ujjanak vastagsagan mulik am! Voltam mar vekony ujju nonel, aki ugy vizsgalt, hogy csillagokat lattam. Sokkal fontosabb hogy legyen turelme, ne siessen. A mostani dokim pl ugy vizsgal, hogy alig erzem, a huvelyi uh-ot is ugy kezeli, hogy meg csak nem is kellemetlen. Ferfi. Most ez lehet hulyen hangzik, de a fodraszom is pasi, es o az elso, aki nem tep meg hajvagaskor. Szoval a pasik sokszor gyengedebbek, csak ki kell fogni egy jot. Altalanossagban mindegy a doki neme, de meg az ujja vastagsaga is. A huvely nagyon tagulekony. Ha kelloen tudsz lazitani nem fogsz fajdalmat erezni. Lazitsd el a szadat is, mert van osszefugges az arcizmok es a lenti izmok feszessege kozott. Kepzeld azt, hogy a lenti reszeiddel egy "a" hangot formalsz, nem pedig "o"t, ez segit lazitani. Ha barmi kellemetlent erzel azonnal jelezd a dokinak. Azt is mondd meg, hog az elso vizsgalatod, ha talalsz egy normalis orvost, megerto lesz. Legtobbjuk azert normalis!
2013. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Azért a gyengédséget inkább a női nemhez párosítják, mint a férfiakhoz! ugyhogy hülyeségeket ne beszéljünk a gyengédebb férfi orvosikról! Biztos előfordul kivételes eset, de azért az általánost tekintsük mérvadónak.
2013. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én orvosom lazán van 150 kg, akkora darab, hogy amikor először mentem hozzá, majdnem megfordultam és kijöttem, pedig direkt figyelmeztetett az ismerősöm, aki ajánlotta, hogy kétajtós szekrény a doki. Az ujjai sem kicsik ebből kifolyólag, főleg, hogy olyan sportot űz, ami az ujjakat is edzi. Féltem én is rettenetesen, mert sajnos volt is sok rossz tapasztalatom bunkó nőgyógyászokkal. Ennek ellenére "kellemes" csalódás volt, azaz egyáltalán nem fájt soha a vizsgálat nála. Amikor kellemetlen volt, akkor is szólhattam mindig, nem lóverseny, azt mondta. Szülésnél például pár perc eltéréssel vizsgált a szülésznő és a dokim. Amikor a szülésznő vizsgált, azt hittem, hogy menten leugrok a szülőágyról, amikor a dokim, alig éreztem. Egyáltalán nem attól függ, hogy mennyire fáj a vizsgálat, hogy mekkora a doki ujja. Az én orvosom például egy ujjal is vizsgált az elején, amikor szűz voltam. Szerintem keress olyan orvost, akit ismerős ajánl, vagy aki gyermeknőgyógyászatra is specializálódtak, ők hozzászoktak, hogy még inkább gyengédebbnek és türelmesebbnek kell lenni. Hol keresel egyébként nőgyógyászt?
2013. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen, keress női orvost ha van rá lehetőséged. Első alkalommal mindenképpen jó lenne, aztán később majd meglátod.
2013. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is a férfiakkal vannak sokkal jobb tapasztalataim. Aki nőknél jártam, ők még gyakran szemétkedtek is ("ne hisztizzen"!!), mert sok nőben benne van, hogy ő bizony tudja, mit érez a másik. Közben meg a fenét, hiszen a betegsége mindenkinek egyedi. A férfiak, akikkel tapasztalatom volt, mindig óvatosak voltak és nem próbáltak kioktatni.


Ez mutatja, hogy nőből is meg férfiból is van ilyen is, olyan is. Olyat kell választani, akire jót mondanak mások...

2013. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!