Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek nem igazságtalan,...

Szerintetek nem igazságtalan, hogy minden a nőkre hárul?

Figyelt kérdés
A nők menstruálnak. Mi ázunk át, ami elég kellemetlen helyzetekbe hozhat, mi nem tudunk kedvünkre fürdeni a Balatonba, és nekünk kell elviselni a görcsölést (tudom föltalálták a gyógyszert, de én nem vagyok egy gyógyszeres, és sokszor sok nőnél nem is használ). Mi leszünk terhesek, és viseljük el a szülési fájdalmakat. Arról nem is beszélve, hogy ha föl merünk szedni ez alatt pár kilót, és nem adjuk le két nap alatt, még mi vagyunk a hibásak. Mi szoptatunk, ami miatt a mellünk is löttyedt lehet, ami miatt szintén cirkuszolnak a férfiak.

2013. nov. 24. 22:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
*a férfi hordaná ki (bocs, elírtam)
2013. nov. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy amikor nagyon meg van: Írass anyukáddal igazolást a tesi tanárnak, hogy felmentést kérsz aznapra egészségügyi okok miatt (Ezt minden tesi tanár megérti.)!

Én hiszek Neked, hogy valóban nagy a mennyiség! Létezik ilyen a földön, de akinek kevés van, ezt el sem bírja képzelni. Cickafarkfű teát tízóraira is vihetsz és így meg bírsz belőle inni napi 3 csészével.

2013. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

7-es meg 10-es vagyok.

Én megértem ezt a részét a kérdésnek, magam is szoktam szenvedni ezzel, és végignéztem, hogy anyukám is mit szenvedett, míg ki nem vették a petefészkét, elég fiatalon :S

De azért túlzásnak érzem az ekkora kifakadásokat, mindenkinek meg van a maga baja nemtől függetlenül, és bár az iskolai cikizések valóban kellemetlenek, ne felejtsük el, hogy sokszor a lányok kegyetlenebbek egymással, mint a fiúk - pedig mi igazán megérthetnénk egymást.

A mi osztályunkban kizárólag a primitívebb csajok szívatták a többieket vérzés/szőrösödés, egyebek miatt, és a női tesi tanárom alázott meg az egész osztály előtt, mikor nem akartam tornázni, erős vérzésre hivatkozva. Gimiben a férfi torna tanárom totál megértő volt, mindenkinek felmentést adott, akár minden hónapban, nem szemétkedett soha.

Szóval ha már igazságtalanságnál tartunk, akkor a nők nagy részét is nagyító alá vehetjük, sajnos.

2013. nov. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Normális fiúk nem mutogatnak rád és nem nevetnek ki ha átázol, mert tudják, hogy a menstruáció a világ legtermészetesebb dolga, és bárkivel előfordulhat, hogy átázik, amiről nem tehet. Egyébként aki kinevet, attól kérdezd meg, hogy az anyukáját is kinevetné?
2013. nov. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Van igazság abban amit írtok, de ez mit sem változtat azon, hogy akkor is mi szívunk többet. Legalábbis én így gondolom, és így is fogom gondolni.


Én nagyon is szoktam görcsölni, amióta mindenféle gyógyszert szettem már, de oly annyira, hogy sokszor már a sírás kerülget. Mintha egy kést szúrnának a hasamba. Az egyetlen gyógyszer ami használ, az algoflex-m, és van hat db egy dobozban. Na most akkor számoljunk. Általában 7 napig van meg. Általában az első három napon szedek gyógyszert, mert akkor a legelviselhetetlenebb. Maradt 3 szem. Fogamzásgátlót szedek (nem, nem az miatt ami miatt a nők szokták szedni, más problémára írták föl), általában mikor elkezdem szedni a második színű sort, kezd egyre fokozatosabban fájni a hasam. Ez asszem kb. a 16 naptól van. Ezt még úgy ahogy kibírom. Mikor már a harmadik színű sornál járok, a fájdalom elviselhetetlen, gyógyszer nélkül nem bírnám kibírni gyakorlaton. Ez kb. két doboz gyógyszer, úgy, hogy tényleg csak végszükség esetén szedek be. És az orvos mit mond?? Vállat von, igen ez van, ha a gyógyszer segít, nincs mit tenni. Ja, csakhogy k**va drága a gyógyszer, apám így is húzza a száját, mikor kérek tőle rá pénzt. Kíváncsi leszek, ti drága férfiak, mikor lesztek ilyen helyzetbe. Vagy tudjátok mit? Fizessétek TI ki a gyógyszerünket, és utána legyen nagy a szátok.


Tesitanárok? Egyetlen FÉRFI tanár volt, aki megértette a problémámat, még ötödikes koromban. A többi mind sz*rt a fejemre, azt mondta oldjam meg.

2013. nov. 25. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!