Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ilyennel szőrtelenítek...

Ha ilyennel szőrtelenítek lenn, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés

[link]


Nem akarok kozmetikába menni, túl szégyenlős vagyok, gyantázni magamnak főleg nem bírnám, a cukorgyanta, amit többen írtak, az is ugyanannyira fáj, mert kitépi ugyanúgy a szőrt és időm sincs rá megfőzni.


2013. nov. 6. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy belülre ne kerüljön. Inkább borotvával igazítsd körül.
2013. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbálkozhatsz de nem fogja rendesen leszedni. ezek a gyanta csikok sok sz.rt nem érnek.
2013. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nem gyantacsík, z tényleg semmit sem ér, ez szőrtelenítő krém. Kipróbáltam, most elég fura mert még sosem szedtem le, kicsit érzékeny
2013. nov. 10. 14:38
 4/7 regcsiri válasza:

Az a baj a borotvával,a drogériákban kapható krémekkel és gyantákkal hogy nem érnek sokat.

Vannak olyan kozmetikusok akik úgy csinálják az intim gyantát, hogy a bugyit le sem kell venned, hanem csak az épp gyantázott szakaszról elhajtják azt.

A veet szőrtelenítő krém könnyen kimarhatja az intim területeken egyébként is érzékeny bőrt!

De ha így sem akarsz szalonba menni, akkor mindenképpen ügyelj az gyantázás előtti fertőtlenítésre és a megfelelő hámosító használatával az utóápolásra!

2013. nov. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát emberek ezt jól megszívtam, ma kb a bugyit nem bírtam felhúzni, úgy fájt :( Tanulva az én hibámból ti nem tegyetek ilyet SOHA! Szőrös punci 4ever :(
2013. nov. 11. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Maradok a borotvánál.. :D 22L
2013. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Borotválni nem akarom, attól megerősödik :(
2013. nov. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!