Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ha ollóval szőrtel...

Szerintetek ha ollóval szőrtelenítek odalent akkor aztán szúrni fog?

Figyelt kérdés
De csak ilyen szolidabb dologra gondoltam...
2011. júl. 21. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ollóval nem szőrtelenítesz, csak rövidebbre vágod. Akkor szúr, ha leszedted és nő. Amíg nem elég hosszú ahhoz a szőr, hogy hajlékony legyen böki a bőrödet, beleakad a fehérneműdbe és mozgás közben ez okoz kellemetlenséget.
2011. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 sine.lacrimna ***** válasza:

Próbáltam,nem jó.

Én kis fejű hajnyíróra, illetve szakállnyíróra szavazok.

Én sem szeretem ha kopasz odalenn mert akkor úgy néz ki mint egy kislányé.

A szakállnyírón viszont be lehet állítani mm-ben a hosszt,és így igazán kényelemes fazont lehet nyírni.

2011. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Legjobb ha kozmetikusra bízod a puncid szőrtelenítését.
2011. júl. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és falun lakom...itt a gond
2011. júl. 22. 17:41
 5/13 anonim válasza:
Az ollós megoldást nem ajánlom, csak ha hosszát akarod lenyírni, viszont esélyes, hogy ettől erősödik madj. Van egy csomó otthoni gyantázó szett, hideg is meleg is. Ha tartósan meg akarsz szabadulni a szőrtől, akkor én ezt ajánlom: [link]
2011. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ollóval nem tudsz szőrteleníteni, csak rövidebbre vágod, a tövéig nem tudsz bevágni, vagy ha mégis megsértenéd "ott".

Nekem sokszor kellett, mert nagyon hosszúak lettek, és kilógtak a bugyiból, de csak lentről, fölül annyira még nem szőrös, hogy már kilóg. Ha levágtam k****ra szúrt és nagyon rossz érzés volt, de muszáj volt. Inkább felejtsd el az ollót.

2011. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és a borotva?
2011. júl. 31. 18:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Az nem szúr, csak ha már nőnek ki a szőrszálak, a piciket meg nem tudod leborotválni.. A gyanta a jobb.
2011. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, az olló és a borotva nem a legjobb megoldás. Borotválás után pár nappal is szúr, ahogy nő vissza a szőr. Legjobb a gyanta, de az meg fááj. Am ha valaki tud valami trükköt, hogy kevésbé fájjon az megírhatja.
2011. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Testborotvát használunk. Ez az Auchanban is kapható. Olyan kicsi, mint a szakállborotva, csak strapabíróbb és zuhany alatt is használható. Az ára kb 7 eFt-tól 16 eFt-ig van. Szerintem ne vágd le, csak rövidebbre, mert nagyon viszket ahogy nő. A gyantázás meg drága és fáj.
2011. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!