Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől csattogok ki, ha szőrtel...

Mitől csattogok ki, ha szőrtelenítek?

Figyelt kérdés
Intim területre gondoltam.Máshol bármivel csinálom, nem lesz semmi bajom, viszont mikor csak a bikinivonalnál leszedem a szőr, függetlenül géppel, borotvával, epilálókrémmel, pici piros pontok jelenek meg azon a területen.Érzékeny lenne a bőröm?Mit lehetne csinálni:Még strandra is szégyellek menni emiatt...
2009. jan. 10. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Begyulladt szőrtüszők.

Vagy érzékeny a bőröd/ gyógyszerérzékenység/ nem megfelelő szőreltávolítás/ fürdés szőreltávolítás után(olyan 4 óráig nem szabad)/vékony bőr/szőrbenövések (erre van krém)

2009. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Én is így vagyok vele,de már a 10 év alatt hozzászoktam.Megkaptam anyukám munkája lévén a legjobb krémeket(epilálni,br..azt 'ott' nem),de egyik sem használt,ha így csináltam,ha úgy.Majd elmentem bőrgyógyászhoz,aki felvilágosított,hogy a bőröm extra érzékeny,és ezzel nem lehet mit kezdeni.Nekem sem pattog ki a lábam,vagy a hónaljam,de bikinivonal mindig,és hiába használok pamut alsót akár,nem segít.Sztem,ha zavar,keress fel egy bőrgyógyászt,de nem biztos,hogy tud segíteni.Viszont ha nyárra egy kevésbé felsliccelt bikinit választasz,akkor nem fog látszódni semmi.

2009. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

sajnos az epilálás minden formája természetellenes, az érzékeny bőrűek egész életükben szenvednek az ilyen kipattogzástól, benövéstől, stb. a bőrgyógyászoknak sok fejfájást okoz ez a dolog, sokan tönkreteszik bőrket nagyon hamar, addig kínozzák magukat mindenféle tépegetéssel, vegyszerrel.

a krémet amúgy sem ajánlom intim területre, nyálkahártyával érintkezve csúnya dolgokat okoz.

2009. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon szépen a válaszokat:)
2009. jan. 10. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Én körömvirágkenőccsel szoktam RÖGTÖN utána bekenni, nekem bevált.
2009. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!