Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mihez kezdenétek egy ilyennel?

Mihez kezdenétek egy ilyennel?

Figyelt kérdés
Nemtudom mi bajom van, már másodjára történik meg ez velem, egyszerűen annyira ég, fáj és viszket odalent hogy ülni is alig tudok...ha nem csinálok semmit, szimplán ülök/fekszek akkor is borzasztóan viszket, ha meg pl biciklin ülök alig tudok ülni rajta annyira fáj...Állandó szexuális kapcsolatot létesítek a barátommal már több hónapja, előző barátommal is huzamosabb ideig voltam együtt, és egyiknél sem jelentkezett ez a probléma, még a jelenlegi páromnál sem, de most valamiért kijött...Nemrég betegség miatt antibiotikumot kellett szednem, azt hallottam hogy a gyógyszer is kiválthatta ezt az irritációt ott lent... az az érdekes hogy körülbelül 2 hónapja lehettem beteg, betegség után kb. 1 hónapra rá lett ilyen problémám, az körülbelül 2-3 hete lehetett, most van másodjára ilyen panaszom.mit tanácsoltok? tudtok valamilyen jó módszert hogyan tudnék kigyógyulni ebből? esetleg valami vény nélkül kapható gyógyszer/kenőcs...nőgyógyászhoz azért nem szeretnék menni mivel édesanyám nem tudja hogy lefeküdtem a jelenlegi barátommal...nem is az a baj, csak nem szeretné hogy elkapkodjam a dolgokat...nektek már volt ilyenetek? mit tettetek?
2012. máj. 25. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor megy egy lány nőgyógyászhoz, ha már lefeküdt a barátjával-ezt biztos anyukád is tudja. Az antibiotikumok sajnos tényleg okozhatnak gombás fertőzést odalent, amivel viszont orvoshoz kéne fordulni. Ne halogasd, mert magától nem fog elmúlni! A barátodat is említsd meg az orvosnak (vszínű javasolja, hogy kenegesse magát), mert ő is elkaphatta, és ne fertőzzön vissza, miután te meggyógyultál!
2012. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!