Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » T. I szeretitek a metroszexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T. I szeretitek a metroszexuális pasikat? Akik sokat adnak magukra és túl igényesek? Mit gondoltok róluk? Lányok, ti kezdenétek egy ilyennel?

Figyelt kérdés

Nemet és kort is kérek

köszi


:D


2011. ápr. 22. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A pasim ne töltsön már több időt a tükör előtt, mint én (én se állok előtte órákat). Legyen tiszta és borotválkozzon (nem kell naponta), vágja a körmét és a haját (ha rövid) meg ilyesmik.

23/l

2011. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
A lányok csak ilyenekkel kezdenének, még ha nem is vallják be sem maguknak, sem másoknak.
2011. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 SSmile ***** válasza:
100%

Van a metroszexuális..meg a helyes és stílusos...

A kettő nem ugyanaz, nekem nem jön be ha már túlzásba viszik, a pasik legyenek igenis pasik...és ne a női részlegen vásároljanak üllepes nadrágot...:/ :D elég gáz :D én pedig pont ebben a korban vagyok..összes barátnőm a metroszex pasikért van oda meg vissza...és manapság alig van normális alfahímnek tartott példány...:D


17/L

2011. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, ha egy férfi igényes, ez alap nálam. De nem hinném, hogy túlzásokba kell esni. Maradjon férfi, maradjon igazi férfi. Attól még szedheti a szemöldökét, ha netán összenőtt, vagy egyéb szolgáltatást is igénybe vehet (pl.: kozmetikus, fodrász, manikür, stb), de ne ez határozza meg az életét. Én is igényes vagyok, én is járok ide oda szépítgetni magamat, de nem erről csacsogok folyamatosan, és nem a tükör előtt élem az életemet.


22N

2011. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2.:

te nem tudom milyen lányokról beszélsz de én a büdös életben nem kezdenék egy ilyennel, és lány vagyok.:)

ne a 13-15 éves tinilányokról beszéljünk akik SP-ért meg 'bibőrért' vannak oda..

2011. ápr. 22. 14:12
 6/14 A kérdező kommentje:

utolsóval, .és a többiekkel is egyetértek.

legyen igényes persze ápolt is(ki ne legyen az?), de ne lépjen át egy bizonyos határt.

2011. ápr. 22. 14:13
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit is kell ezalatt érteni? Ha a napja nagy részét a cicomázkodás és bőrápolás teszi ki, akkor nem. De ha a gyúrás, akkor sem.
2011. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
FUUUUUUUUUJ "SP" az egy hülye b*zi és én 15éves lány vagyok utálom sp szall nagyon nem az összes 13-15 ... amúgy nem kéne ilyen pasi legyen tiszta és nem kell egész nap néznie magát a tükörbe én se teszem
2011. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
14:11 te aztán tudod -.-" szerintem meg senki sem kezdene ilyennel, ezek csak abban különböznek a bu.ziktól, hogy nem férfiak mennek az oldalukon, ergo senki sem akar egy félbuz.ival járni, se semmi kapcsolatot létez
2011. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A valóban metroszexuális "férfiaktól" ráz a hideg,de egy kicsit körültekintőbb öltözködés és "szépítkezés" vonzó is lehet.Az én párom pont jó,mert nem jár ilyen idióta,divatos,lógós,strasszos cuccokba,férfiasan néz ki,nem szolizik,viszont pl krémezi a kezét,az arcát,használ parfümöt, labellot, mindig ápolt és illatos,szóval ez a része bejön. Van akinek már ez is sok,de szerintem ez még nem vészes
2011. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!