Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » T. I szeretitek a metroszexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T. I szeretitek a metroszexuális pasikat? Akik sokat adnak magukra és túl igényesek? Mit gondoltok róluk? Lányok, ti kezdenétek egy ilyennel?

Figyelt kérdés

Nemet és kort is kérek

köszi


:D


2011. ápr. 22. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
semmi se jó ha túlzásba viszik, de elvárok egy bizonyos ápoltságot és igényes stílust a barátomtól :P amúgy nem zavarna ha meteroszexuális amíg nem idegesít vele
2011. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

hát nem tudom, de én hányok attól ha egy pasinak az a legfontosabb hogy a táskája a cipője vagy a nadrágja éppen milyen márkája és megfelel a divatnak

én kifejezetten az olyan fiúkra bukok akik rosszak és úgy érzem hogy veszélybe sodor de még is biztonság érzésem van mellette mert tudom hogy mindentől megvéd

egy metrosexuális fiúnak meg az a legfontosabb hogy a fehér cipőjén milyen kis kosz van

2011. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi ne töltsön többet a tükör előtt mint egy nő. Ha magával foglalkozik többet mint a barátnőjével az elég gáz. Borotválkozzon, fürödjön rendszeresen, vágja a körmét, haját, ne legyen büdös, mosson fogat, öltözködjön normálisan. Szerintem egy férfinak ennyi elég. Ne vigyék túlzásba!
2011. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nekem se tetszenek. egy pasi ne szedje a szemöldökét,ne vasalja a haját,ne szőrtelenítse a lábát. legyen már vm férfias benne,de persze az igényesség határán. pl az én barátomnak gyantázom a mellkasát,de ennyi.. vagy barátnőm szedi a párjának a szemöldökét mert neki meg olyan sűrű hogy összeér.. szóval maradjunk a normális határokon belül,nem kell elnőiesedni..


18L

2011. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!