Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Találkozott valaki ilyennel?...

Találkozott valaki ilyennel? Érzelmektől (indulat, izgalom stb) bőrtünet?

Figyelt kérdés

Néhány éve kezdődött, hogy érzelmek hatására (pl. izgulok v.miért, mérges, ideges vagyok), még,ha próbálom elfojtani azokat akkor is tenyérnyi vörös foltok jelennek meg az arcomon, nyakamon, mellkasomon. Ha idegen látja, rákérdez, hogy miért van, ha ismer egyből tudja, hogy valamit visszafojtok magamban. Amúgy is rettentően gátlásos vagyok, de igy ez még ráadásul messziről látszik is rajtam...

Így nézek ki, ha fogorvoshoz megyek, vagy valaki beszól nekem, ha izgulok, mert fel karok tenni egy kérdést a főnökömnek, vagy ha ismerőssel találkozok, akit régen nem láttam.... stb.

Mit kezdjek vele?



2013. jan. 9. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Kend be hidratáló krémmel, de az igazi megoldás az lenne ha megpróbálnál nyugodtabb életet élni.
2013. jan. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!