Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen amikor valaki szexuális...

Milyen amikor valaki szexuális izgalom hatására benedvesedik?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, de én nem nagyon szoktam benedvesedni.. Síkosítóval, nyálazással oldjuk meg. Milyen az állaga, színe? Hülye kérdés, de hogy különböztethető meg a sima folyástól?
2012. nov. 25. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
nagy baj ha nem nedvesedsz be, valamit nagyon nem jól csinál a barátod. Ezekszerint nem is élvezed igazán bármit is csináltok.
2012. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2012. nov. 25. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan mint a sima folyás, csak ugye több...
2012. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy (részben) igaza van az első válaszolónak. Van aki nem nedvesedik annyira, pontosan ezen okból léteznek a síkosítók is. Honnan tudod megkülönböztetni? Aktus előtt 1 órával száraz, aktus közelében nedves. Lenyúlsz és ha nedves vagy, akkor megtudod milyen az állaga, a színe.
2012. nov. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg olyan az állaga és a színe, mint egy átlag síkosítónak... kicsit talán hígabb, és az a különbség, hogy ha megszárad, nem ragadsz utána:D
2012. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
érzésre olyan mint a folyás,állagra is kb. de azért meg lehet különböztetni tőle,sokkal vizesebb.
2012. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!