Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért menstruálok még mindig...

Miért menstruálok még mindig össze-vissza?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 2006 novemberébe jött meg először, akkor utána hónapokig nem volt, aztán hol meg jött hol nem, de már csak hónapokat maradt ki. Most már viszont minden hónapba megjön, viszont van amikor 2 heteket késik, iszonyúan görcsölök és ömlik belőlem a vér... Nőgyógyásznál nem voltam még, foggátlót nem szedek. Akkor miért ilyen, valamilyen betegségre utal??
2013. okt. 16. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

kéne nőgyógyász és vélhetően endokrinológus is

7 év alatt már rég be kellett volna állnia

nekem pajzsmirigy túlműködés miatt volt 43-47 napos ciklusom, a nőgyógyász csak legyintett rá, az endokrinológus foglalkozott a dologgal és be is állt stabil 28 napra már évek óta, pedig kétszer szültem is közben, de az sem borította fel

amúgy is ha jól értem egyáltalán nem voltál még nőgyógyásznál, kellene rákszűrés évente egyszer minden fogamzókorban lévő nőnek

2013. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen hormon problémára utal. Mindneképp menj el endokrinológushoz. A nőgyógyász lerázna sajnos fogamzásgátlóval, de az csak tünetileg olldja meg a problémát, inkább az okot kell kideriteni. 21 évesen már amugy sem árt egy nőgyógyászati vizsgálat még ha szűz avgy akkor is, ha meg nem akkor elég nagy baj hogy eddig még nem voltál orvosnál. A nemi élet megkezdésétől kötelezö lenne az éves rákszűrés.
2013. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem voltam még orvosnál, és szűz vagyok még

egyébként köszönöm a válaszokat !!!

2013. okt. 16. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress egy női orvost, talán könnyebb nála.
2013. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!