Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Össze-vissza menstruálok ez...

Össze-vissza menstruálok ez másnál is így van?

Figyelt kérdés
Tizen x éve menstruálok mégsem állt be a menzeszem van,hogy 1-2 hónap kimarad. Voltam orvosnál azt mondta minden rendben van. Csak az érdekelne,hogy másnál is így van-e.
2010. jan. 20. 09:16
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem normális dolog,hogy kimarad a mensid,valami hormon zavarod lehet.A normális az ha valakinek kb. 28 napra megjön.
2010. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem normális. Furcsa h a doki ezt mondta.... Hormonzavar lehet... vagy anyagcsere probléma...
2010. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy betegség van mögötte, lehet alkati dolog is. Van, akinek első alkalomtól kezdve 28 napos a ciklusa (pl. nővérem), van akinek pedig soha nem áll be óraműként. Nekem (29 éves vagyok, 12 éves koromban jött meg először) mindig rendszertelen volt, 23 és 56 nap között mozgott. Még amikor fogamzásgátlót szedtem, sem működött mindig napra pontosan. Most épp babát várok, kíváncsi vagyok, szülés után változik-e valamit, rendszeresebb lesz-e.
2010. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!