Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ket menstruacio kozott eloforult mar tobbszor is, hogy barna verzesem volt. Néha nem csak barna, hanem piros is. nem tudom mi lehet az oka.. 17\L

2013. okt. 14. 16:37
 1/7 anonim válasza:
Nalam is ez van most es eloszor fordult elo 16/L
2013. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez az ovulációs vérzés. A tüszőrepedés idején van akinél jelentkezik, van akinél nem. Nem kell kezelni, nem betegség.

Olvass utána a google-n

2013. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de akkor is normális ha szűz vagyok?
2013. okt. 14. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy, attól még van peterésed, hiszen ha nem lenne, nem is menstruálnál.
2013. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm szépen :)
2013. okt. 14. 16:56
 6/7 anonim válasza:
Bocsi kerdezo,hogy kiszanlaom a kerdesed , de normalias az,hogy 16 eves koromig majdnem rendszeres volt a mensim altalaban hosszabb most az utobbi2 nappal hamarabb jott es ra 13 napra ugyan ez a problemam merult fel mint a kerdezoe?
2013. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
en is így voltam. azelőtt soha nem fájt sehol mikor menstruáltam és most nagyon fáj
2013. okt. 14. 17:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!