Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet a menstruációm?

Miért késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Már 8 napja késik a menstruációm. A hasfájás már pár napja jelen van,de mégsem jött még meg. Nem vagyok ideges,terhes nem lehetek,fél éve nem volt szexuális kapcsolatom senkivel,így azt sem mondhatom,hogy az idegeskedés miatt nem jön meg. Esetleg közrejátszhat,hogy most kezdtem a főiskolát,ami nagyon sok energiát elvesz a mindennapjaimból,a hétvégéken pedig általában éjszakázok,nem vagyok túl kipihent.Lehet,hogy ez áll a több, mint egy hetes késés hátterében? Ha továbbra sem jön meg,forduljak nőgyógyászhoz?


19/L



2013. okt. 13. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem világ életemben a legkisebb "hatástól" is késett/kimaradt a menstruációm: új iskola kezdésétől mindenképpen lehet szerintem.


Igazából egy kimaradás miatt még nem kell nőgyógyászhoz menni, ha más panaszod nincsen, persze, ha téged az megnyugtatna, akkor menj nyugodtan.

2013. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezért nőgyógyászhoz????


felnőtt nőknek az is simán belefér, ha nagy ritkán kimarad egy-egy.

2013. okt. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!