Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet ennyit a menstruá...

Mitől késhet ennyit a menstruációm? 16/L

Figyelt kérdés
12 éves korom óta van meg. Tizedike körül kéne megjönnie, de késik, majdnem minden hónapban 25.-e körül jön meg. Volt már, hogy egy hónapot teljesen ki is maradt. Még ebben a hónapban sem jött meg, 10.-e körül nyílalt az alhasam és görcsöltem is, de nem jött meg... Lehet valami gond? Vagy még ez normális?
2013. júl. 21. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Végülis 16 évesen határeset, de még normális. Nem csináltál valamit, ami hathat rá? Például életmódváltás, más étkezés, kemény sport? Nem volt valamilyen hirtelen változás az életedben? Sokmindennel összefügg ez...
2013. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt.
2013. júl. 21. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Még normális 17 éves korodig.
2013. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha minden hónapban 25-e körül jön meg, akkor miért 10-én kellene?
2013. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 I.need.it*-* ***** válasza:
100%
14 vagyok és idén januárban jött meg először amikor még 13 voltam :/ január után 5(!) hónapig nem jött meg és én meg nagyon féltem h nőgyógyászhoz kell mennem.. de szerencsére július 21.én megjött :/ szal normális igen..
2013. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!