Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik ennyit a menstruác...

Miért késik ennyit a menstruációm, és miért fáj ennyire mikor megjön? Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Van hogy 3 heteket késik. Volt már olyan is, hogy kimaradt, sőt hónapokig nem volt. Anyukám elvitt nőgyógyászhoz még augusztusban, de csak annyit mondott, hogy én ilyen alkat vagyok. Nem élek még szexuális életet, tehát nem ezért késhet. Nagyon zavar ez engem, mivel sportolok(úszok) és mindig váratlanul, rossz időpontokban és összevissza jön meg. Már 5 éve mestruálok, de még egyszer sem állt be a ciklusom. Fogamzásgátlót azt mondta, hogy ilyen korban nem ajánl szedni, de akkor mégis mit tehetnék? 17/L
2012. okt. 22. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit. Fogamzásgátlót nagyon nem ajánlok, mert az nem megoldja, csak elfedi a problémát és ahogy abbahagyod kezdődik minden előről, sőt gyakran még rosszab lesz.

És közben a hormonrendszeredet is rongálod...

2012. okt. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
endokrinológushoz menj el ő foglalkozik a hormon rendellenességekkel. Ez nem a nőgyógyász hatásköre, nem tud vele mit tenni, örülj neki hogy tényleg nem irt fel foggátlót mivel ezt szokták, pedig az csak elfedi a tüneteket.
2012. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!