Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha C-vitamint szedek, attól...

Ha C-vitamint szedek, attól is késhet pár napot a menstruációm?

Figyelt kérdés
Olvastam már, hogy néhányan citromnak a kifacsart levét itták és késett a menstruációjuk. 1-2 napig én is ittam, de elutazok és sátrazás közben nem annyira lesz lehetőségem citromot facsarni minden reggel. Vettem C-vitamint, ami 500 mg-os. Ha ezt szedem, akkor is késhet pár napot a menstruációm?
2013. aug. 16. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, főleg nem az 500-stól. 1000-eset is nyugodtan szedhetnél. Na meg ez a citromos história sem sokaknál válik be. Ezt hormonok irányitják amit az étkezés nem tud befolyásolni. Ha vane sély terhességre csinálj teszte. egyébkáént ebben az összevissza időjárásban sokakanak késik, sok nőnek zavarododtt meg a ciklusa a melegtől. nem avgyunk gépek hogy mindig ugyanugy működjünk.
2013. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos csak 500 mg-osat láttam, ezért ilyet vettem, de akkor abból ha napi kettőt szedek, az olyan, mintha 1000 mg-osat szednék. Terhes biztos, hogy nem vagyok, ettől nem is tartok, csupán több, mint egy hétre elmegyek nyaralni és a végefelé kellene, hogy megjöjjön. Az még nem is zavarna annyira, attól ugyanúgy tudok fürdeni tamponnal, csak nagyon rosszul szoktam lenni. Általában semmit nem tudok ilyenkor csinálni, szinte az ájulás határán vagyok, és ezt szeretném elkerülni, ha egy mód van rá.
2013. aug. 16. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Van aki írta, hogy a citromlé (üveges) is hatásos.
2013. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ligetszépe olajat szedjél, ez csökkenteni fogja a rosszullétedet mire megjön.
2013. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!