Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?...

Mitől késhet a menstruációm? (kérlek olvassátok el nagyon félek)

Figyelt kérdés
Már hónap eleje környékén meg kellett volna jönnie de nem jött meg. Kezdek nagyon félni hogy valami probléma van. Áprilisban feküdtem le utoljára fiúval de azóta már háromszor megjött de most a júliusi egyenlőre elmaradt. Anyukám teljesen azt hiszi hogy terhes vagyok de hát már hónapok óta nem feküdtem le senkivel és az utolsó akció óta is többször megjött. Nagyon kezdek félni. A legjobb barátnőről most derült ki hogy cisztája van méghozzá úgy hogy neki is késett sokat.. Anya ma reggel beállított egy terhességi teszttel nem akarja elhinni hogy nem feküdtem le senkivel. (még nem végeztem el mert dolgozni kellett mennie,) Legelőször 2012 márciusában jött meg úgyhogy még nincs meg 2 éve. Azt hallottam hogy az első 2 évben kimaradhat de nekem eddig nem csinálta ezt..16/L
2013. júl. 17. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem eloszor csinald meg a tesztet!

Es ha negativ akkor kell gondolnod valami masra, de egyelore tudd meg, hogy ki lehet zarni a terhesseget vagy nem!:)

2013. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*legjobb barátnőmről
2013. júl. 17. 11:02
 3/9 A kérdező kommentje:
de hiszen senkivel sem feküdtem le hónapok óta! és ha áprilisban sikerült volna is valami akkor egy 3 hónapos gyerkőc szerintem látszana de teljesen lapos hasam van mit eddig.
2013. júl. 17. 11:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Azert csinald csak meg, hogy biztosra mehess!

Nem mindenkinek latszik a 3-ik honapban a pocija! Es van olyan no aki az elso honapokban meg menstrual!


Udv!:)

2013. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jézusom!!
2013. júl. 17. 11:09
 6/9 A kérdező kommentje:
de még áprilisban leellenőriztük és nem volt kiszakadva a gumi
2013. júl. 17. 11:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mas valasztasod, allhat valami mas a hattereben! Menj el egy nodokihoz! Lehet, hogy csak valami megzavarta! De, hogy ne aggodj menj orvoshoz.
2013. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. csináld meg a tesztet.

2. Tényleg késhet ill. ki is maradhat a te korodba még, sőt ha vmi erőteljesebb sport,stressz, fogyás, vagy antibiotikumszedés volt akárkinél előfordul. ha ezeket mind kizártad és egyik sem áll fennt, én várnék a helyedbe, de ha nagyon aggódsz elmehetsz orvoshoz is.

2013. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
negatív volt a teszt.
2013. júl. 17. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!